MAXIMOVA🌷

Ампульний догляд за волоссям

Ампульний догляд за волоссям

Сьогодні розказую про ампули з живильним коктейлем від Pantene. Якщо ми подивимось на їх склад, він дуже подібний до різних масок та бальзамів. Присутні силікони та спирти, хто їх уникає - то не ваш засіб.

В коробці три тюбика по 15 мл. Тобто ми купуємо 45 мл продукту за 134 грн (ціна на даний момент). Чи краще купити бальзам від пантін в об’ємі 200 мл за 150 грн? Можливо і краще. Та мені було цікаво спробувати саме цих малюків😎

Діяла не за інструкцією, не впевнена, що однієї хвилини достатньо. Отже, вимила волосся шампунем два рази, легенько віджала рушником зайву вологу, нанесла засіб, розчесала і витримала 10 хвилин.

Аромат приємний. Консистенція не густа.

Мені ампули вистачило на один раз. Якщо у вас не довге волосся і залишиться половина засобу - тюбик можна закрити зворотньою частиною носика, який відривається.

Ампули сподобались. Ефект, як після дуже хорошої маски. Засіб зволожує, розгладжує волосся, воно блискуче і дуже м’яке. Інші маски і кондиціонери, які є в моїй рутині на даний момент такої м’якості не дають. Хочеться постійного гладити і торкатись волосся😁

Це не щось особливе, простими словами - це бальзам-ополіскувач після застосування якого моє волосся мало гарний вигляд. Як для постійного користування не бачу сенсу. Та однозначно це дуже зручний формат для поїздки/відрядження/відпустки. Підійде для дівчат (як я), які люблять пробувати різні цікаві засоби🧖‍♀️ Також мені подобається тримати вдома про запас такі продукти, щоб використовувати «на вихід». Маркетологи дають нам різноманітність форм засобів, щоб такі як я не знудились на просто шампунях та масках😂