Катерина

Різниця між фото - рік. Розповідаю про засоби, які врятували моє волосся 2️⃣

Різниця між фото - рік. Розповідаю про засоби, які врятували моє волосся 2️⃣
Різниця між фото - рік. Розповідаю про засоби, які врятували моє волосся 2️⃣

Моє знайомство з CHI почалось з відновлюючого шампуню CHI Argan Oil Plus Moringa Oil Shampoo:

  • гарний шампунь, має приємний запах, добре піниться та економний у використанні;
  • волосся слухняне, не обтяжене, має здоровіший вигляд;
  • після першого використання волосся живе та приємне на дотик, має накопичувальний ефект;
  • на кінчиках волосся стало більш зволоженим та менш ламким вже з першого використання;
  • дійсно бореться з випадінням волосся.

Мені цей шампунь сподобався, волосся стало більш зволоженим та мало здоровіший вигляд, саме завдяки цьому шампуню вирішила спробувати інші засоби від CHI, і купила лінійку CHI Keratin, про яку розповім нижче:

  • гарний шампунь, досі використовую його, чередуючи з засобами від Kerastase;
  • дуже економний у використанні, гарно піниться та на довго вистачає;
  • після першого ж використання волосся виглядає зволоженим, блискучим та приємне на дотик;
  • легко піддається укладанню;
  • немає відчуття сплутаності, легко розчісується.

  • досі використовую його, чередуючи з шампунем та маскою від Kerastase;
  • цим кондиціонером користуюсь зазвичай перед тим, як хочу зробити укладку - саме після нього вона довше тримається;
  • після нього волосся зволожене та блискуче, і легко піддається укладанню;
  • немає пухнастості, легко розчісується;

У кондиціонеру та спрею цієї серії є один ньюанс - з ними можна легко перебільшити, і волосся стане жорстким та наче склеєним. Тому важливо наносити не багато засобу, не наносити на коріння та обовʼязково висушити феном, бо після природнього висихання волосся знову ж таки буде виглядати склеєним, і не буде того блиску, який є після використання кондиціонеру цієї серії.

  • як і писала вище, з цим засобом важливо не перебільшити, та сушити волосся феном;
  • наносила його на вологе волосся (тільки кінчики і розтягувала до середини);
  • після першого ж використання цього засобу волосся мʼяке та блискуче;
  • цей засіб допоміг мені відтермінувати стрижку кінчиків, адже після нанесення зріз виглядав густішим і здоровішим;
  • в описі не вказано, чи є у нього термозахист, тому використовувала термозахистний спрей після нього додатково;
  • салонний ефект з першого застосування;
  • волосся блискуче і розсипчасте;
  • сухі кінчики виглядають зволоженими і здоровими після першого ж використання;

іноді купую його, коли потрібно зробити гарний вигляд волоссю, допомагає з першого застосування.