Аксесуари ,щітка та полотенце -3речі ,які збережуть красу волосся ❤️

Аксесуари ,щітка та полотенце -3речі ,які збережуть красу волосся ❤️

На моє велике (тоді😅)здивування розчіска ,полотенце та аксесуари грають більшу роль ніж я думала ,це те , що може ,або допомогти здоровʼю волосся ,або навпаки пошкодити його ще більше …

Першим ,що я почала змінювати це звичайно розчіски та полотенце для волосся

Для себе я обрала розчіску # Tangle Teezer мягкі ,прямі зубчки відмінно розчісують волосся не видираючи його .

Також нещодавно ,придбала розчіску схожу на Janeke ,це не оригінал,але якість я задоволена , також хочу протестувати оригінал .

Полотенце замінила на мікрофіброве,користуюсь тюрбаном з мікрофібри від # Instagood

Другий крок це аксесуари, я мала декілька видів залізних крабиків та заколок ,замінила їх на пластикові ,які не обтяжують волосся своєю вагою та видирають волосся

Обрала крабик без лишніх прикрас,адже гладка поверхня(без бісеру тощо) не дає можливості волоссю запутуватись в них.

З залізними заколками я розпрощалась ,на заміну мені йдуть пластикові ,різнокольорові з Аліекспресс 🩵

Довгий час була фанаткою резинок пружинок від invisibobble ,але особисто мені вони при знятті виривали волосся,незнаю чому довгий час не змінювала їх.На разі обрала для себе шовкові резиночки 🥰

Здається маленькі зміни,але важливу роль відіграють для здоровʼя наших косичок 😅🥰

Всім гарного дня ,настрою та доглянутого та здорового волосся 💋

Аксесуари ,щітка та полотенце -3речі ,які збережуть красу волосся ❤️