Olga Vladimirovna

Очікування & Реальність 🫣

Очікування & Реальність 🫣
Очікування & Реальність 🫣
Очікування & Реальність 🫣
Очікування & Реальність 🫣

Хочу розповісти про мій експеримент з фарбуванням волосся та чому він був провальним для мене . Від природи маю тонке , ламке волосся , русий з золотавим відтінком .

Раніше не фарбувалась , хіба що відтіночними засобами і то рідко .

Ну як то кажуть : ну дуже припекло 😁 дівчатка зрозуміють 😜 і я вирішила пофарбуватись .

Хотіла щоб колір став трішки темніший , більш холодним і із попільнистим відтінком , але не все так просто як виявилось .
Брала два відтінки L'Oréal 7.11 та 8.11 ( змішувала 50/50 ) витримала по інструкції .
На мій природній колір фарба лягла не так , ну то і не дивно , потім я зрозуміла чому так сталося 🤔
По перше потрібно було або освітлити попередньо волосся і тільки потім фарба лягла б так як на картинці . Я не знавець і не майстер колорист , робила собі вдома сама , тому не судіть сильно . По друге рівень фарби темніший ніж мій природній , тому можливо так сталось 😏
Сама фарба лягла рівномірно , волосся не пересушило . Я б не сказала, що колір вийшов сильно поганим , але я хотіла навпаки від свого золотистого відтінку позбутися , а стала ще рижішою 😁
Можливо комусь ця інформація буде корисною та повчальною .

Дякую Всім за увагу !!!