Olga Vladimirovna

Шампунь Алое Superfood 🌿

Шампунь Алое Superfood 🌿
Шампунь Алое Superfood 🌿
Шампунь Алое Superfood 🌿

Сьогодні хочу поділитись своїми враженнями від використання шампуні з алое від Garnier Fructis .
Від природи в мене тонке , ламке та сухе волосся

( особливо це помітно на кінчиках )

Багатьма засобами користувалась , всього вже і не згадаєш 🙈
Були бренди і аптечної продукції , яка не дуже дешева та багато різних фірм як з професійного догляду так і середнього класу .
Через деякий час зрозуміла , що не має сенсу переплачувати та кидатись відразу на розрекламовані та дорогі засоби , бо ефект впринципі такий же як і від продукції яку можна придбати по доступній ціні 👛

І так , тепер повертаюсь до теми нашої шампуні від Garnier з алое .
Бо щось я трохи не туди пішла 😁
Сама шампунь має приємний запах алое , консистенція прозора ( не сильно рідка , але і не дуже густа ) .
Волосся після шампуню не плутається , піниться нормально , зазвичай промиваю волосся пару разів .
Перший раз намилюю голову та змиваю майже одразу , другий раз вже даю шампуні десь 3 хвилини побути на волоссі і знов змиваю , наношу бальзам чи масочку на 5хвилин та промиваю волосся .
Коли волосся трошки підсохло можу ще олійку нанести , але не завжди .
Волосся відразу стає таке м'якеньке та приємне на дотик , що не можна щоб не доторкнутись до нього 😃

Зрозуміло , що без бальзаму воно не таке було б класне та м'якеньке , але в цілому шампунь за свою ціну хороша .
Волосся гірше не зробила , на рахунок зволоження можу сказати, що все ж таки воно є навіть без бальзаму .
Можливо не таке явне на моєму волоссі , але в комплексі з бальзамом всерівно користуватись цією шампуню мені подобається .
Тому залишаю його на своїй поличці , але не виключаю варіант пробувати щось новеньке 🤩

Дякую Всім за увагу !!!

PS : Сподіваюсь , що Вам сподобався мій допис 😊

Всім Миру та добра 🕊️🇺🇦