Missmili

#maybellinenymakeupclub

#maybellinenymakeupclub
#maybellinenymakeupclub
#maybellinenymakeupclub
#maybellinenymakeupclub

Після оголошення переможниць зі мною зв‘язались в той же день,і вже сьогодні я отримала подарунковий бокс!!

Тому спішу поділитися враженнями💜💜

💜💜

Упакування просто супер ,стильне і лаконічне,в чорно-рожевому кольорі!Дуже було приємно отримати такий бокс🥰

Що ми маємо:

Туш Maybelline New York Colossal Curl Bounce

І 4 відтінки помади Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick

Туш

Туш в мене така була,і вона мені дуже сподобалась,зручна щіточка,добре профарбовує вії,стійка і не осипається,дуже класно,що вона була в цьому боксі)

Помади

Це рідка,стійка помада з глянцевим фінішем,має приємний солодкий аромат цукерок,текстура дуже тонка,наноситься легко за допомогою зручного і тонкого пензлика,можна фарбувати губи і без олівця,все і так виходить акуратно💙

Помада дуже пігментована,достатньо одного шару щоб на губах виглядало яскраво і насичено.💙

При нанесенні вона трохи липкувата,але буквально за хвилину підсихає і на губах майже не відчувається!

Вона майже не відбивається,тобто не залишить слідів на посуді чи деінде,а також не сушить шкіру губ і не підкреслює тріщинки на губах(бо вони в мене є)💙💙

Стійкість на 5+,вона пережила гарячу каву і велику порцію вермішелі швидкого приготування😂💙

#maybellinenymakeupclub
#maybellinenymakeupclub
#maybellinenymakeupclub
#maybellinenymakeupclub
#maybellinenymakeupclub
#maybellinenymakeupclub
#maybellinenymakeupclub
#maybellinenymakeupclub
#maybellinenymakeupclub
#maybellinenymakeupclub
#maybellinenymakeupclub

Peachy 15🍑-теплий,нюдовий відтінок,персиково-рожевий,гарно підійде для повсякденного макіяжу,або мейку з акцентом на очах.Такий відтінок багатьом підійде.

Lippy 10🍷-коричневато-винний відтінок,дуже гарний колір,я вже з ним бачу осінній makeup

Coy 20🌸- улюбленець🥰холодний,рожево-бузковий відтінок,який багатьом буде пасувати💜💜💜

Wicked 50🌹-розкішний червоний відтінок з холодним підтоном,це найідеальніший червоний який в мене був🥰😍виглядає стильно і вишукано)

Який вам відтінок сподобався?💜

Бокс мені дуже сподобався💜💜💜і ще раз хочу подякувати Makeup і Maybelline за можливість протестувати таку класну косметику!🥰