Viki Seagull

Такого з моїм волоссям ще не було!

Такого з моїм волоссям ще не було!

Бо судячи по своїм втратам у ванній та просто на підлозі, я думала що це нормально. Мені не здавалось, що вона висмикує волосся.

Про Janeke чула давно і багато гарного, але ніколи не брала гребінці за таку вартість. Не розуміла чим так вони можуть відрізнятись і нащо стільки платити.

Пішла в найближчій ТЦ шукати магазин і вирішила собі так: якщо там буде Janeke, то купляю, якщо ні, то беру щось тимчасове, а потім замовлю на Make up, бо була впевнена, що тут дешевше 😁 ( через декілька днів їду додому, а тут чекати на заказ незручно, не знаходжусь вдома, та й розчісатись вже хотілось).

Такого з моїм волоссям ще не було!
Такого з моїм волоссям ще не було!
Такого з моїм волоссям ще не було!

Потримала в руках, здивувалась яка вона легка, купила (саме тому фото, яке я тут прикріпляю може по кольору відрізнятись від посилання, бо покупка не на Make up).
Доречі були за розміром великі і маленькі, це велика (20см)

Коробка йде картонна, виробник відмовився від пластику.

Після першого використання я не повірила, що так може бути, на щітці залишилося усього декілька волосинок 😯

Вже ввечері спробувала на вимите волосся розчісатись , залишилось трохи більше, але це тому, що я була з хвостиком, да і взагалі, волосся ще на стадії лікування від випадіння.

Також з нею можна сушити волосся с феном без шкоди 🙏

Загалом можу сказати - жалкую, що не купила раніше, це просто скарб ! ❤️