Вікторія

Порівняння двох кондиціонерів від Лореаль

Порівняння двох кондиціонерів від Лореаль

Я тут добила одразу дві упаковки кондиціонерів (час нового замовлення на мейкапі настав).

  • Кондиціонер для інтенсивного відновлення пошкодженого волосся L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Gold Quinoa+Protein Conditioner

Мої враженння від нього позитивні. По консистенції густий. Я витримувала його на волосі хвилин 3-5, іноді 10. Після нього волосся легко розчісується, майже не пушиться. Не перегружає волосся. Запах приємний. В цілому, хороший кондиціонер, мені сподобався. Скоріш за все повторю

  • Кондиціонер для захисту кольору волоссяL'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Conditioner

Цієї весни в мене тяга на яскраве червоне фарбування, тому для збереження кольору, я взяла собі відповідний кондиціонер. В порівнянні з попереднім від трохи рідкіший. Пухнастість волосся не прибирає, це для мене мінус. Але він і не має цього робити. Колір не вимиває, а це головна його задача. Після нього волосся було слухняне, яскраве, але пушиться.

Як я комбінувала ці дла засоби. Перші два тижні після фарбування, використовувала тільки для фарбованого волосся, потім вже по черзі. Перед фарбуванням я ще використовувала відновлюючі маски

Обидва засоби хороші, виконують ті функції, які заявлені. Обидва підходять для кудрявого методу. Тільки після першого локони виходять трохи важчі, а після другу - легкі, трохи пухнасті