MAXIMOVA🌷

#wishlistmakeupclub

#wishlistmakeupclub

1. Paese Powder - давно хотіла спробувати рисову пудру, багато читала відгуків тому цікаво, як вона буде працювати на мені. Тим паче моя улюблена розсипчаста пудра від Мері кей знята з виробництва і я в пошуках нової.

2. Q+A Vitamin C - останнім часом в моїй рутині постійно присутній догляд з вітаміном С і я бачу його позитивний вплив на шкіру обличчя. В мейкап клаб дівчата роблять часто дописи з відгуками на продукти бренду Q+A тому саме цю сиворотку обрала для себе в закладку обраних😊

3. Inebrya Ice Cream фоюїд пілінг для шкіри голови - це для мене новий продукт, давно приглядаюсь до пілінгів для шкіри голови і за відгуками обрала саме цей.

4. Iunik сонцезахисний крем з екстрактом центели - сонцезахист це мїй незакритий гештальт. На даний момент в пошуках саме свого. Iunik цікавий бренд, мені подобається, що в цьому сонцезахисті є екстракт центели і нові хім фільтри в складі. Покладаю на нього великі надії🤞

5. Holika Holika BB cream - маю зараз тональний, а на літо хочеться легшої текстури. Цей ВВ крем обрала за порадою дівчинки з клубу! Впевнена він класний❤️

А взагалі wishlist маю довгий🙈😂 завдяки порадам дівчат зі спільноти я вже знаю який скраб для тіла оберу наступний, маску для губ, тінт, сироватку для кінчиків і незмивний догляд для волосся і ще багато-багато всього!😍😍😍