rubywoo

#wishlistmakeupclub.

#wishlistmakeupclub.

привіт!

в моєму віш-листі завжди можна побачити парфуми, косметику та засоби для тіла 🤍 все інше міняється, в залежності від купи різних факторів)) тож, давайте поближче розглянемо, що саме у мене зараз в приоритеті

завжди в пошуках бюджетних класних скрабів для тіла! тому цей красунчик тут ✨

звернула на нього увагу, бо:

  • бюджетний
  • зручне та гарне пакування
  • хороші відгуки
  • запах манго 🤤

треба брати ))

звісно, в збережених завжди є туш 🙌🏼

більшість дівчат, вже встигли затестити її, у багатьох вона в улюбленцях. мені ж, ще не довелось придбати мейбелін скай хай, але все попереду! чула багато хорших відгуків про неї, тому вона входить у мій топ-5 хотілок ♥️

я дуже люблю білий колір і маю багато білих речей 🤍 а ці парфуми, як на мене, ідельно пасують до білого!

це запах хрусткої чистоти, випраної білизни, прального порошку, свіжості 🫧

дуже давно задивляюсь на них і хочу придбати!

тільки-но виклала допис про крем для ніжок, який вже закінчився, і до речі, дуже мені сподобався. як намітила собі придбати цей бальзам в баночці 😍

по-перше, це мій улюблений український бренд косметики fabulous skincare

по-друге, мені дуже подобаються запахи та ефективність всіх засобів, якими вже довелось скористуватися

декілька днів назад я загубила останню улюблену резинку-пружинку з набору від інвізібабл.

але, вирішила поки що не повторювати покупку, а спробувати, досить популярні зараз, резинки з натурального шовку. теж читала багато позитивних відгуків про них. що вони не заламують волосся, при цьому гарно тримаються. тому, вони теж потрапили до мого віш-листу 🫶🏼