katebondarrrenko

#wishlistmakeupclub або ж мої реалістичні «хотілки»

#wishlistmakeupclub або ж мої реалістичні «хотілки»
#wishlistmakeupclub або ж мої реалістичні «хотілки»
  1. Парфумований скраб для тіла з шимером "Gold Champ" від MAREVE. У мене є скраб з лінійки Rose Wine, отримала у подарунковому боксі від Makeup Club. З того моменту ми нерозлучні. Дуже сподобався скраб, лагідно очищує шкіру, має у складі поживні олії, які чудово зволожують, а запах - це взагалі окрема історія, я можу тут ще годину розписувати. Тому хочу спробувати також скраб з іншої лінійки - Gold Clamp, читала, що аромат схожий на Kirke. От як раз і перевірю, адже маю цей парфум у себе в колекції;
  2. Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick - 010 Lippy. З конкурсом на "хто перший" я пролетіла, а на рандом навіть не сподівалась. Але все одно хочу ці помади собі в колекцію і обов'язково придбаю на затест. Приємна, комфортна текстура, стійкість на висоті, а цей незвичайний червоний просто зводить з розуму;
  3. Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick - 35 Cheeky. Не можу не додати і цей відтінок - класичний, гарний нюд на кожен день. Я обожнюю такі кольори, з ними можна куди завгодно;
  4. Веганська багатофункціональна кремова есенція з екстрактом комбучі й чорного чаю Dr.Ceuracle Vegan Combucha Tea Essence. Якщо я бачу слово "багатофункціональний" - мене не зупинити. Дуже зацікавив цей продукт. По-перше, упакування, естетика, оці переливи, які схожі на ice-latte...По-друге, чудовий продукт на літо, який не буде обтяжувати шкіру, адже виконує одразу декілька функцій: тонізація, зволоження та заспокоєння;
  5. Веганський крем-гель для обличчя з екстрактом комбучі Dr.Ceuracle Vegan Kombucha Tea Gel Cream. Я, як "щаслива" власниця жирного типу шкіри, обожнюю легкі текстури, які дають зволоження, легко вбираються та не лежать зверху "мертвим тягарем". Цей крем як раз пряме попадання в сердечко, хочу спробувати!