Mbubka

#wishlistmakeupclub.

#wishlistmakeupclub.

І так,почнемо . Перше у списку це стійка помада від Maybelline у 80 відтінку. Чому вона? Спробувала у подруги і здається вона мені підходить😅 Дуже подобається її стійкість , маю у 340 відтінку то стійкість я б не сказала що така ж, менша.

Далі пудрова мрія це парфуми narciso. Дуже розпіарені , давно про них чула і мріяла і нарееешті вже найближчим часом прийде мені замовлення з пробником цього аромату і я вже буду знати який він і чи мріяти про нього далі😅

Я спробувала всі гелі для вмивання від CeraVe крім крем-пінки і олійки. От саме крем-пінку дуже хочу. Також в Тік тоці чула про ню , це мав бути найперший мій гель , але так як в мені живе пан Крабс я завжди брала гелі дешевші цього😅

Ох наступна це також мега популярна маска для волосся , я не впевнена чи вартує вона своїх коштів ,тому зараз стримуюсь щоб її не придбати. Відгуки вона як має хороші так і не дуже. Але те яка вона популярна змушує її залишитись в віш листі 😅

І останнє це кондиціонер від Kerasys. В мене був шампунь цієї серії і мені дуууже сподобався, хоча знаю що в складі силікони але мені було ок 🤷🏻‍♀️ Хотіла б повторити шампунь+кондиціонер

#wishlistmakeupclub.