Бровченко Ірина

Тонік, що рятує від випадіння волосся Weleda

Тонік, що рятує від випадіння волосся Weleda

Я використовую цей тонік кожного разу коли починає випадати волосся через стрес. І він дійсно допомага швидко уповільнити втрату волосся, також бонусом бачу нові волоски і пришвидшується ріст волосся

✔️Також я тестувала інші засоби з розмарином, на моєму волоссі такого ефекту швидкого не було

Додатковий плюс - тонік не бруднити волосся. Я наношу його одразу після миття волосся, і кожного вечора і ранку, потім мию голову і так по колу

🛀Голова при такому використанні не брудниться швидше ніж зазвичай

Тонкі має приємний запах трав, досить натуральний. Стандартний дозатор може бути не для всіх зручним, але мені дуже подобається. Я капаю просто з бутилочки на пробори і масуючими рухами розподіляю тонік

Тонік, що рятує від випадіння волосся Weleda

Для додаткового ефекту можна використовувати дарсонваль. Спочтку нанести тонік, вмасувати його в шкіру голови і 10 хвилин пройтись дарсонвалем. Я так робила декілька раз на тиждень. А сам по собі тонік використовую двічі на день

*результат на фото без використання дарсонвалю, так як він вдома, а я у відрядженні😅 з ним результат набагато кращий

⚠️Але не перебільшуйте з такою процедурою, так як дарсонваль може пересушувати шкіру голови

✨Щиро рекомендую цей засіб всім дівчатам та хлопцям, які зіштовхнулися з проблемою випадіння волосся

Пам'ятайте, це не чарівна пігулка і можуть бути різні причини випадіння, тож робіть аналізи та чекап у ендокринолога🙌🏻

Бровченко Ірина
1
Підписники
0