Анна-Марія

Сироватка яка круто відновлює волосся👩

Сироватка яка круто відновлює волосся👩

Сироватка 20 мл, цієї баночки мені хватило на два місяці (в середньому використовувала 2-3 рази на тиждень).

Що мені дуже сподобалось це запах, сироватка дуже дуже гарно пахне і залишає цей аромат надовго на волоссі.

Сироватка містить екстракти конвалії, альпійського едельвейса, індійського лотоса, жасмину, кореня ірису та білої лілії.

Виробник заявляє що дана сироватка зволожує, розгладжує і надає сліпучий блиск і здоровий вигляд, і це дійсно так! Розгладжує волосся, волосся дуже м'ягке на дотик, блискуче та приємно пахне.

Також виробник заявляє що завдяки вмісту біополімерних й амінокислотних сполук засіб швидко проникає в кортекс волосяних стрижнів і сприяє регенерації пошкоджених ділянок, заповнюючи їх білками, схожими з природним матеріалом волосся.

Сироватка містить силікон тому щоб не перенасити силіконами волосся не варто її наносити щодня.

Отже, чи рекомендую я цю сироватку? Однозначно так, хороший продукт потрібно лише чуть-чуть для нанесення, саме головне що забула сказати вона не жирнить і не обтяжує волосся, от навіть трішки, волосся ніби поглинає її. Це просто 100000/10😍