rubywoo

засоби для укріплення нігтьової пластини

засоби для укріплення нігтьової пластини

привіт!

я маю тонкі та ламкі нігті, тому практично завжди роблю собі гель лак. коли немає часу або хочу зробити перерву — користуюсь лаками для відновлення та укріплення нігтів.

далі, детальніше по кожен засіб ✨

так, я бачу ефект від обох засобів, він не приголомшливий, але є 🙌🏼 і тут маю зазначити, що я не займаюсь відновленням так, як цього вимагає інструкція, і в моєму випадку, це дуже короткострокова історія. намазала, походила з ними десь до тижня, і змила )) от і все відновлення 😂

тож, при довгостроковому користуванні, ефект має бути кращий та вираженіший

він мені дуже подобається, у баночці залишилось небагато:

  • швидко сохне
  • непогана стійкість
  • не різкий запах
  • нігті виглядають гарно та доглянуто
  • укріплення нігтьової пластини

єдине, що не справдилось — купляла його, бо розраховувала на легкий молочний відтінок, але на нігтях він прозорий

склад: бутилацетат, етилацетат, нітроцелюлоза, ацетил трібутилцітрат адипінової кислоти/неопентіл гліколь/трімеллітовий ангідрид сополімери, спирт ізопропіловий, акрилат сополімер, стеарилконіум бентоніт, стирол/акрилат сополімер, бензофенон-1, н-бутиловий спирт, СІ 77891, олія вайди фарбувальної, олія льону, кальцію пантотенат, лактоглобулін, гліцерин, екстракт ядра вівса посівного

ох, тут все не так однозначно 😑

коли вперше спробувала його, була задоволена… але вдруге, я нанесла цей засіб одразу після зняття фольгою гель-лаку — і це було фіаско! я думала, мої нігті скажуть мені: «до побачення». вони мені так пекли, що від того всього, аж розболілася голова.

після того випадку, я таких помилок не допускала. але навіть через, днів п’ять, після зняття гель-лаку, пече добряче (

коли я довго не роблю гель-лак, і наношу цей укріплювач — все чудово, ніякого печіння немає і близько. але, є ще одне але 🫠 навіть два:

  1. у складі є формальдегід. м’яко кажучи, не надто приємний і корисний компонент
  2. це не той випадок, що нафарбував нігті, і забув. необхідно: 1й день: нанести в один шар; 2й день: нанести другий шар; 3й день змити попередні шари і повторити догляд

де я була, коли дивилась спосіб застосування, питання відкрите) але кожного дня фарбувати/змивати, задоволення таке собі

звісно, що p.n.l можу рекомендувати, до нього зауважень ніяких (ну може тільки за відсутність молочного кольору 😅)

eveline важко комусь рекомендувати. хіба що, у вас не пошкоджені нігті, не напрягає формальдегід і ви готові «гратися» з ним кожен день 🤷🏻‍♀️ я точно його не повторюватиму. знаю, що в нього є шанувальниці, тож якщо він вам до вподоби - я тільки рада, що цей засіб вам підійшов та сподобався 🤍

цікаво дізнатись, які у вас улюбленці для укріплення? 😍