Missmili

Wow бюджетні засоби для волосся!

Wow бюджетні засоби для волосся!
Wow бюджетні засоби для волосся!
Wow бюджетні засоби для волосся!

1. 💗Schwarzkopf Schauma Shampoo-гарно очищує жирну шкіру голови,але при цьому не робить з волосся солому і має класний аромат чогось солодкого зі східними нотками)Вартість 78 грн за 400 мл

2.💗Натуральний спрей для розчісування волосся з індійськими травами Comex-легенький,натуральний спрей з яким волосся легко розчісується,не обтяжуює і не склеює волосся.Вартість 49 грн за 150 мл.

3.💗Олійка CHI Argan Oil Plus Moringa Oil -ну то вже легенда,головний секрет для пухнастого волосся-його слід наносити перед сушкою феном на вологе волосся і висушити його на 100%,тоді волосся буде гладеньке і буде тримати форму аж до наступного миття.Вартість від 50 грн за 15 мл

Wow бюджетні засоби для волосся!
Wow бюджетні засоби для волосся!
Wow бюджетні засоби для волосся!

4. 💗Тонувальна маска "Горобина"-насичений колір+еффект ламіннування,моя мама навіть нею сивину підкрашує і все ок)

Вартість 30-50 грн

5.💗jNOWA Professional Style Stretch Gum Гель-павутинка для локонів - це просто мастхев,класно фіксує,надає текстуру,має малий розхід,а коштує близько 100-150 грн

6.💗Маска Fanola Restructuring Mask-за 180 грн пів літра щастя для волосся,класно розгладжує,відновлює і надає блиску,а пааахне як!!😄солодкими молочними карамельками)

7. 💗Паста профілактична проти лупи 1%-в будь-якій не зрозумілій ситуації з лупою - звертаюсь до Сульсени.Вартість від 20 грн в залежності від об‘єму і акцій)

8. 💗Крем для відновлення пошкодженого волосся "Повне відновлення 5" з кератином XS-я прихильниця їх кремів,і як термозахист і як доглядовий засіб працює на п‘ятірочку💙

9. 💗Tangle Angel Re:Born Ice Blue-супер-мега зручна і дбайлива для волосся щітка в форматі компакт,я її брала за 280 грн

10. 💗Schauma Miss Fresh Dry Shampoo-він мені подобається навіть більше ніж Batiste

😱Легкий свіжий аромат і виконує всі ті функції які належить виконувати пристойному сухому шампуню)Вартість 92 грн