Missmili

Дивні-дива!чи які шкідливі речі я робила заради краси волосся

Дивні-дива!чи які шкідливі речі я робила заради краси волосся

Маски з холодильника

Ну ви знаєте,типу «яйце-коньяк-мед»кефірна,сметанна,ну і королева всіх домашніх масок -цибулева,яка обіцяла неймовірний ріст і зупинити випадіння волосся.Ось саме таку маску я і зробила)На рахунок магії що вона обіцяла-не скажу,бо вистачило мене на один раз,зате десь ще місяць від мого волосся пахло закускою до борщу)

Поліровка волосся

Пам‘ятаєте один час така процедура була популярна?Це коли по довжинні волосся проходять спеціальним приладом який відрізає ті волоски які наче посічені,ну або ж вручну ножницями - проходились окремо по кожній прядці.

Так от,я собі робила таке сама і так захопилась аж поки з мого волосся не залишився мишиний хвостик,ось так я і дійшла до каре))

Експерименти з освітленням

Був час коли ледь не щомісяця мені хотілось змін,то я мріяла бути блондинкою то шатенкою,потім в моді було омбре,шатуш,балаяж..ну ви зрозуміли.Ну а навіщо ходити в салони як є відео-інструкція на ютубі?!Ну,коротше,я любитель робити все сама і нічим хорошим то не кінчалось,або була занадто темна або занадто жовта,волосся як солома і єдиний варіант було його стригти по-коротше)

Олія на волосся

Раніше була мода на все натуральне—шампуні тільки безсульфатні на відварах з трав які ледь-ледь промивали волосся,напіврідкі кондиціонери які нічого не робили,зате склад був натуральний ну і звичайно натирання касторовим маслом маківки або ще краще маслом з екстрактом червоного перця або гірчичним,а якщо це діло ще й залишити на ніч,то взагалі пісня…до речі еффекту ніякого то не дало,окрім витраченого часу,розчарування і вічно наче брудної голови,добре хоч що волосся залишилось на місці після всіх цих екзикуцій

Ну і висновок,що я зрозуміла для себе,що найкраще залишити своє волосся в спокої і використовувати засоби тільки спеціально створенні для догляду за волоссям,підстригатися по мірі необхідності і залишити експерименти з щомісячним фарбуванням бо краси чи користі вони не приносять)💗