Yana Osyka

Charlotte Tilbury Beautiful Skin Medium Coverage Liquid Foundation with Hyaluronic Acid, 1 Neutral

Charlotte Tilbury Beautiful Skin Medium Coverage Liquid Foundation with Hyaluronic Acid, 1 Neutral

Всім привіт. Сьогодні поговоримо про тон від Charlotte Tilbury. Кажуть, він дуже класний для нормальної/сухої/комбінованої шкіри, з середньо-легким перекриттям.

І знаєте я, нарешті, згодна з описом. Тон мені підходить на 100%. Має нейтральний фініш, не надто сяючий і не надто матовий. Що треба перекриє, але залишить ефект “натуральності”.

Charlotte Tilbury Beautiful Skin Medium Coverage Liquid Foundation with Hyaluronic Acid, 1 Neutral

Текстура густа, трохи пластелінова (не в поганому сенсі цього слова). Тому спочатку наношу крапельками на обличчя, далі спонжем розтягую по обличчю. Такий варіант нанесення гарний, але спонж важкувато вимивати.

Тон стійкий, тримається годин 5-6 в ідеальному стані. Єдине окуляри з ним не поносиш. Він роз’їдається під нісоопорами і залишає “кругляшки” без тону. Це виглядає досить кумедно, бо шкіра червоненька наче після мазі “Зірочка” (став лайк, якщо до сих пір в домашній аптечці таку штуку маєш). Розтерти я це не можу, бо тон пластиліновий, зафіксувався і все, з місця його не здвинеш.

Відтінок мій, для ультра-світленьких дівчат не підійде. На жаль, в лінійці це найсвітліший колір. Мабуть, в Британії прийнято носити темніші тони, ніж твій колір шкіри

Загалом, тональний сподобався. Достатньо універсальний, на будь-яку подію, на будь-який час. Але він не став улюбленим. Хоча мав всі шанси. Просто я знайшла тон майже в два рази дешевше, з кращою текстурою, і схожим фінішем. Такі справи