Missmili

Догляд за освітленним волоссям разом з Matrix

Догляд за освітленним волоссям разом з Matrix

Вже років з три я велика прихильниця засобів для волосся від Matrix,а зовсім недавно я зробила легеньке мелірування у лиця тому обрала лінійку Unbrake my blond

Особливості лінійки:

  • Спеціально для освітленого і знебарвленого волосся
  • Не містить сульфатів
  • В складі має лимонну кислоту для гладкості і блиску
  • зменшує вплив жорсткої водопровідної води
  • розгладжує кутикулу та надає волоссю природний блиск і шовковистість;
  • Має свіжий аромат лимону і вербени

Дуже сподобався!Він густий і як на безсульфатний дуже гарно піниться,волосся з ним дуже чисте але не пересушене,завдяки своїй густій консистенції має дуже економний розхід,також слід зазначити що вся лінійка дуже гарно пахне,легкий свіжий цитрусовий аромат!

Для моєї жирної шкіри голови шампунь дуже підійшов,після використання волосся не обтяжене,легеньке і чисте

Має більш насичений аромат,густий,добре розподіляється по волоссі,я його витримую 2-3 хв,після використання волосся як після маски!М‘яке,еластичне,волосся виглядає зволоженим і доглянутим.Кондиціонер гарно розгладжує волосся,не електризує його і навіть в вологому вигляді воно легко розчісується.

Розхід у нього більший ніж у шампуня,кондиціонер вже майже закінчився,а шампуню залишилося ще півпляшки)

В тандемі засоби працюють на 5+,з використанням цих засобів в мене нема відчуття що після освітлення моє волосся по якості стало гірше,воно таке ж м‘яке і блискуче як і було до.