Луценко Диана

Мій досвід 😎

Мій досвід 😎

Перше що хочу сказати , продукцією від Hairwave користуюсь вже не перший раз , і це не тільки шампунь . І мінусів я зовсім поки що не знайшла тому розкажу про плюси ⬇️
➕Це ціна 💲 Його ціна дійсно бюджетна і я сама не вірила що буде щось якісне коли замовляла вперше,але як бачите зараз я беру його на постійній основі .
➕Його якість у самісіньке сердечко ді і навіки ❤️ Склад шампуню досить не поганий і з моїм волоссям чудово ладить, він дуже круто піниться та очищує шкіру голови . Я брала не тільки безсульфатні набори для волосся,а і звичайні для проблемного волосся та сухого,загалом як і всі дівчата брала те що нас найбільше ображає 😅 (хоч і у мене жирна шкіра голови і сухим волосся не назвеш ) і як не дивно мені також подобався результат .
➕Також хочу відмітити дизайн ✨ він просто настільки естетично виглядає що на поличках у ванній кімнаті ідеально вписується , я прям ну дуже цьому рада тому велике дякую дизайнеру 😍
➕Подаруночки 🎁Так визнаю я дуже сильною полюбляю подаруночки , і коли я купувала перший раз цей шампунь то скоріш за все мене привабив саме він 😌 як дівчині мені це завжди приємно ❤️

Я розповіла свій досвід про використання Hairwave, а як було у вас ? Чи вибрали ви свій догляд за волоссям серед Hairwave?

Мій досвід 😎
Луценко Диана
2
Підписники
0