Missmili

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump

Сироватка створена для волосся що потребує зволоження і об‘єму,в складі має 2% гіалуронової кислоти,надає блиску і щільності волоссю по всій довжині

На цю сироватку відгуки різні,комусь підходить, комусь-ні,мені засіб підійшов тому хочу поділитись своїм досвідом в його використанні💜

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump

Сироватку можна використовувати як на сухе так і на вологе волосся перед укладкою,я користувалась і так і так,і в обох випадках вона залишила тільки позитивні враження

Сам засіб у вигляді спрею,має приємний аромат,як і у всьої лінійки Hyaluron Plump

Після використання волосся об‘ємне,але без пухнастості,блискуче і гладке по довжинні,але без обтяження,волосся не збивається на прядки,воно легке,розсипчасте і м‘яке на дотик💜

Також мені сподобалось використовувати цей спрей на сухе волосся,я роблю так—пшикаю на сухе чисте волосся,потім розчісую його і накручую на м‘які бігуді пояс від халату чекаю годинку і на виході отримую об‘ємні хвилі)💜

Важливо не захопитись і не переборщити зі спреєм,бо може надати протилежний еффект

Для мене засіб виявився знахідкою,волосся з ним виглядає красивим і доглянутим)

на фото внизу

зліва-спрей нанесенний на вологе волосся перед укладкою

справа-на сухе і накручене на пояс від халату)😃