Fraulein

Враження від подарункового боксу від Makeup

Враження від подарункового боксу від Makeup

Перш за все хочу подякувати команді Makeup за такі чудові подарунки та можливість тестувати багато різних продуктів для краси та догляду🖤

Маленький флакончик з привабливим дизайном. Зазвичай, такі формати зручно брати з собою у поїздки.

Перше, що сподобалось - аромат, приємний, цитрусовий.

Сам шампунь перламутрового кольору, середньої консистенції.

Я завжди промиваю волосся два рази, і з першого намилювання - мені здалось, що він погано піниться, але другий раз вже було достатньо піни.

Досить м'який, але здалося, що змивається довше звичайного.

Аромат як і у шампуня. Білого кольору, середньої консистенції. Легко розподілився по волоссю, та легко змився. Не помітила, щоб він вимивав колір.

Після використання цих засобів у всій ванній кімнаті такий приємний аромат був всюди🖤

Щодо результату - волосся після нього гладеньке і наче стало важче.

Спершу здалося, що там де був тільки шампунь - волосся суховате (але це було не довго). А ось трохи згодом, коли волосся висохло, на дотик - щось середнє між чистим і вже таким, що потрібно знову мити... А на вигляд - чисте, блискуче, але "прилипло" до голови, нема об'єму.

Аромат вже не такий, як у попередніх засобів, більш фруктовий, ніжний. Рожевого кольору.

Нанесла на волосся см 10 від коренів, тримала хвилини 3.

Змилася без ускладнень. Волосся дуже гладеньке на дотик.

Після першого ваикористання меня здалося, що такий повнорозмірний варіант цілком міг би зайняти місце на полочці моєї ванної кімнати.

АЛЕ, все ж ні....

Моє волосся густе, фарбоване, раніше було освітлене, але не пересушене. А з цими засобами воно стало важче, перенасичене, наче вже жирне і потрібно мити знову. Зазвичай, мию через день.

Моя думка, що ця лінійка сподобається тим, хто має тонке, освітлене і не довге волосся.

Для мене - точно не варіант. Тому вони переїзжають до мами)

Ех, любові не сталося...

Мені не підійшов загалі, нажаль.

Єдине, що дуже сподобалося - аромат, приємний і довго тримається.

Пробувала наносити і трішки, і більше - результат один - злипше волосся, і вигляд наче вже пора мити..

Термозахисту нема..

Для мене в рутину догляду за волоссям точно не потрапить..

Хоча, читала, що декотрим дівчатам сподобався...

Ось вигляд волосся з укладкою і без