Missmili

Огляд лінійки Matrix Total Results Insta Cure і маски Total Results Miracle Creator

Огляд лінійки Matrix Total Results Insta Cure і маски Total Results Miracle Creator

Привіт😉

Пропоную затестити засоби для догляду за волоссям від Matrix і зробити мега легку зачіску “ліниві хвильки»

Дякуючи Мейкапу я отримала чудовий боксик на огляд,в якому був шампунь,кондиціонер і маска від Matrix лінійка Total Results Insta Cure

Лінійка створена для ламкого,пористого і пошкодженного волосся.

Я б не назвала своє волосся пошкодженим,воно більше жирне,але пористість присутня,трохи волога погода і все-я одуван)

Шампунь і кондиціонер в мене в тревел-форматі,дуже приємно пахнуть,якимись кисленькими фруктиками)

Огляд лінійки Matrix Total Results Insta Cure і маски Total Results Miracle Creator

Шампунь дуже ніжний,пінка шовковиста,вже на етапі миття волосся дуже гладеньке,наче я вже скористалась бальзамом,промиває не до скрипу,тому для мого жирного волосся не вистачило очищення

Кондиціонер густий і поживний,після нього волосся не плутається і легко розчісується,воно зволожене і гладке,не пушиться і виглядає охайно,взагалі,кондиціонери від Matrix мої улюбленці,я сама їми користуюсь на постійній основі(див.попередні дописи)

А маску Matrix Total Results Miracle Creator Multi-Tasking Hair Mask я найбільше хотіла спробувати,бо давно вже на неї заглядалась!

Люблю штуки типу 8 секунд,60 секунд..дуже економлять час і нерви(бо стояти з мокрою головою рачки по 10 хв над ванною…то вже не для мого віку😂)

Має дуже ніжний аромат,економна в використанні,гарно розподіляється і тримати потрібно лише одну хвилину!

Еффект сподобався-волосся зволожене і м‘яке на дотик,гарно розчісується і легко вкладається)

Треба:

Чисте,сухе волосся

Пояс від халату

Будь-який спрей для волосся(або вода)в мене L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump

Дві резинки

І трішки вільного часу

Все геніальне просто-ділимо волосся на дві частини(пробор краще робити зиг-загом,так буде краще виглядати зі спини),кладем на голову пояс від халату,і накручуємо сухе,зволожене спреєм волосся ВІД ЛИЦЯ(це важливо)накручуєм рандомно як вам зручно,у мене особливої схеми немає),з обох сторін,фіксуємо резинками і все разом зав‘язуєм зверху,можна бантиком)

Тримаєм від години і більше,вже хто як хоче)

І вуаля,легкі ліниві хвильки готові)можна йти гуляти або просто походити дома красивими)