Тонуючий засіб для волосся від Syoss,всі плюси та мінуси👩🏼‍🦰

Тонуючий засіб для волосся від Syoss,всі плюси та мінуси👩🏼‍🦰

Ще з підліткового віку я шалено хотіла мати якийсь інший відтінок волосся аніж мій натуральний,бо мій натуральний мені здавався не цікавим та сірим.Я маю від природи темно-каштановий відтінок з більш холодним підтоном,а мріяла я про теплий підтон волосся.Але моя мама не дуже підтримувала ідею фарбувати волосся саме фарбою і тоді я відкрила для себе світ тонуючих масок та бальзамів.Спочатку це був один всім відомий тонуючий бальзам ,який я брала в шоколадному відтінку і він реально давав моєму нефарбованому волоссю легкий теплий підтон,який доволі швидко змивався.Потім я все ж таки наважилася пофарбувати волосся,але то інша історія.

Коротше,я вирішила два роки тому повернутися до тонуючих бальзамів.

На полицях знайшла цей від Syoss і захотіла спробувати взяти рудий відтінок,уж дуже мені кортіло влітку посяяти на сонечку таким рудим відтінком.(в мене якраз були освітлені деякі пасми і на них відтінок лягав доволі яскраво)

Але нажаль якість цього бальзаму мені не сподобалася.Він реально має доволі яскравий пігмент,але якість волосся після використання то був жах.В мене після фарбування фарбою волосся було значно краще.Тут мало того ,що я потім відмивала всю ванну після нього,так ще і волосся було схоже на солому.Воно було пересушене,жорстке та без жодного натяку на блиск.Тому потім я ще довго намагалася масками якось відновити своє волосся.

Тонуючий засіб для волосся від Syoss,всі плюси та мінуси👩🏼‍🦰
Тонуючий засіб для волосся від Syoss,всі плюси та мінуси👩🏼‍🦰