Missmili

#summermakeupclub

#summermakeupclub

Всім привіт)💗

Дуже цікаву тему для челенджа запропонував makeup тому хто я така щоб не взяти участь😂?!

Так от

Мої лайфхаки

#summermakeupclub

Жіночка я фігурна,а літом,як і більшість люблю носити пляття і спіднички ,то буває проблемка,внутрішня поверхня стегон може натиратись при хотьбі,то є рішення!звичайний твердий дезодорант!Пару раз потрібно провести їм по внутрішній поверхні стегон і ти забудеш про цю проблему!

Літом потіє все,от прям все,одна із найнеприємніших речей це коли одів нові шкіряні(чи не шкіряні)лофери,а стопи так спітніли що можна підсковзнутись😂Тоді є рішення!Трошки дитячої присипки насипати у взуття,і вуаля сухо приємно і без ексцесів)

3.Льон і теплий чай!

От знаєте,як єгипетські бедуїни рятуються від спеки?-закритий одяг і гарячий чай

Під закритим одягом тіло сховане від прямих сонячних променів,і тому не так швидко перегрівається,в літку я полюбляю носити легкі,але з довгими рукавами лляні сорочки(рекомендую шукати на секонді в чоловічому відділі)а від гарячого чаю- нащі рецептори посилають сигнал в мозок,що потрібно швиденько охолодитись і спеку легше пережити)

Звичайну тканеву маску кладу на декілька годин в холодильник,а потім приємну освіжаючу наношу на обличчя!ухх,то так добре!Бо влітку шкіра обезвожена і хочеться всіма способами її зволожити,а з цим методом ще й можна трохи охолодитись)

5.Ну і найголовніше!💗

Пити достатню к-сть води,для свіжості можна і з лимончиком,носити кепочку і намагатись не гуляти в проміжок з 12-16 години,бо то найспекотніший час)