al.lina20

#summermakeupclub

#summermakeupclub

Ех, літо-літо 🏝️ сонечко, довгі вечори, відпочинок😁але я з тих людей, що зимою ждуть літо, а літом зиму😅 Ось мої топ-5 лайфхаків:

Як не дивно, про це написали багато людей, я не вийняток! Наш організм потребує багато води завжди, але літом ще більше) це може бути і сік, і чай, і лимонади. Але краще не наніч, бо набряки вранці:👋🏻До речі, думаю всі чули, що в жару краще пити гарячий чай, я теж пробувала, очікувала гіршого, але не все так пічально😁

Літом ідеально без мейку зовсім, але інколи хочеться нафарбуватись. Я дуже люблю такі легкі макіяжі, вони виглядають максимально охайно, ніжно. Літом використовую:

  • bb крем, але зараз це тональна сироватка, яку мені надіслав Мейкап,
  • туш,
  • оформлюю брівки,
  • хайлайтер,
  • Інколи румʼяна,
  • блиск

Літо багате на фрукти, ягоди, тому це ідеальний час, щоб збагатити наш організм вітамінами! бо краса-це й про здоровʼя)

Це важливий пункт, бажано, щоб ще й не темні. На дворі жара, сонце пече, а тут ще й незручний, неякісний одяг. Я надаю перевагу речам з бавовни

Дівчатка з каре, вам щастить 😁

Бо коли волосся довге, в жару дуже важко. Моє волосся середньої довжини, але з ним теж важкувато. Тому хвіст, гулька-хороший варіант. Але ще краще, гарно укласти крабиком, це зараз модна зачіска і виглядає дуже класно! Важливо використовувати якісні резиночки, які не будуть травмувати волосся

Ось така підбірка вийшла 😅 spf не вліз у цю пʼятірку, але всі про нього памʼятають 😎

Нехай літо приносить яскраві та приємні спогади!☀️

Краса не лише зовні, а й в середині😄