Хіт в Польщі для росту волосся: розігріва юча Wcierka від Anwen
Багато польських блогерів рекламують цей засіб як кращій засіб для стимуляції росту волосся. Розберемося ретельно🔎
1. Запах:
Його важко ігнорувати і це не дивно бо, до складу входять такі запашні речі як червона цибуля, редька, фенугрек та інше)) Перший раз коли я спробувала цей засіб то очі виїдало🙈 зараз все Ok але, краще увімкнути витяжку в ванній кімнаті та відкрити двері).
2. Розігрівальний ефект:
Саме за цей ефект і є стимуляція росту волосся на шкіри голови (як з настоянкою перцю). Перший раз пече сама по собі, потім шкіра звикає і треба робити масаж своїми пальчиками або масажером, щоб гріло.
3. Застосування та час витримки:
Перед митям волосся нанести по проборах, зробити масаж. Виробник радить залишати на 2-12 годин. Чесно кажучи ніколи понад дві годин не тримала. Використовую раз на тиждень.
4.Результат:
+ засіб не забиває шкіру голови як це іноді буває з оліями для росту.
+наносити його дуже просто і легко.
+волосся менше випадає.
+результат росту волосся дійсно є але, не такий швидкий як рекламують.
+ натуральний склад.
Час використання: 2 місяці.
Супер лайфхак від мене: цей засіб можна наносити на брови щоб волоски краще росли та брівки ставали густішими але, ні в якому разі щоб не попадало в око або ніс бо це буде справжній жах😬
Дякую що дочитала мій допис, красунька🌸
Коментарі (0)