bovica

#summermakeupclub мої топ-5 лайфхаків)

#summermakeupclub мої топ-5 лайфхаків)


1. SPF - найголовніше в сонячні дні, але як ми вже знаємо, не тільки в сонячні, тому бережіть свою шкіру, не тільки обличчя, але й тіла, від цих небезпечних променів сонця, щоб бути якомога довше молодішими😉

2. Як би це примітивно не звучало, але наступний лайфхак - вода, багато води! Кожного дня потрібно пити 2 л води, ваш організм вам подякує чистою шкірою, сяючим волоссям, здоровими нігтями і взагалі, це найпростіший спосіб для покращення стану і якості тіла)🚰

3. Зволоження. Особливо влітку, коли дуже спекотно потрібно приділяти цьому пунктику немало уваги. Шкіра виділяє в жару більше шкірного сала, а зволоження контролює вироблення жиру і знижує потребу шкіри виробляти більше секрету.💆🏻‍♀️

4. Термозахист для волосся. Це як спф, тільки для волосся. Він потрібен для догляду за волоссям, яке піддається впливу високої температури та інших факторів, що травмують. Від цього волосся ламається і січеться.

5. Приділяйте увагу ніжкам. Особливо п'яткам, адже вони також потребують хорошого зволожуення, щоб не були сухими та потрісканими🦶🏻

Ану, поділіться, в когось є хоча б один мій пунктик в своєму топі?)