Альона)

#summermakeupclub Мої лайфхаки у спеку🔥🔥

#summermakeupclub Мої лайфхаки у спеку🔥🔥

Нарешті і мої руки дійшли до написання порад)

Хотілось б почати з освіжаючих напоїв та кондиціонеру🤣🤣Але,ми ж про макіяж та тіло))

Тож)

Коли уф.індекс 3 і вище я наношу SPF 50+ на обличчя,шию та вушка.На цю зону іде 2 пальці ✌️щоб не було пігментації та ранньої старості😅Мій Spf від Benton на сучасних фільтрах,тож оновлювати його не треба кожні 2 години🤌🏼а кожні 7)

У мене ніколи нема ефекту "пливущого макіяжу".Для багатьох SPF❌-саме через те,що тональний або бб не нанести,бо все разом попливе,та буде млинець на обличчі.А ще SPF може вибілити шкіру,надати вигляду маски)

Нажаль я з цим знайома,бо SPF від Avene,включив у себе увесь спектр того що я написала🤔

Але,дякую собі що вирішила знайти свій SPF.Benton швидко вбирається,дає сяючий фініш,і діє як база під макіяж)У якості перекриття недоліків шкіри я використовую bb крем Purito,з ним шкіра виглядає свіжо🌞Цей bb теж з сяючим ефектом.

Такс,ідемо далі

У мене жирна шкіра,але,після нанесення цих двох засобів все ОК👌👌Саме тому важливо обрати засоби які вам підходять

Але,нещодавно я вирішила придбати розсипчатсу пудру для обличчя,білого кольору)Вона ідеально матує та фіксує макіяж,тож з нею і тим паче не буде ніякого млинця чи "пливущого макіяжу"

Я роблю або бейкінг обличчя(але,це вже обличчя не буде мати ніякого природнього сяйва),тож частіше я просто пудрю лоб,під очима та т-зону)

Дівчат,ну а якщо у вас все вже так погано,що макіяж пливе-то купуйте фіксатори для макіяжу!Вони ідеально допоможуть вам💥

Якщо вам дуже спекотно,то можно викорисовути термальну водичку,яка добре освіжити обличчя,та й тіло💦

Коли ви на відпочинку то не забувайте про SPF для тіла,бо воно ж теж хоче бути здоровим та гарним!Обирайте такі SPF які не бояться води,та на сучасних фільтрах!

Перейдемо до волосся,у мене світле,натуральне волосся яке на сонці добряче вигорає😆Але,мані подобається цей ефект.Для волосся, влітку особливо дуже вважливе зволоження!Зволоження у вигляді масок,незмивних кремів ідеально підійде!Також для волосся треба використовувати SPF,завдяки ньому воно буде не так пересихати та не сильно вигорить☝️

Шкіра голови у спеку частіше брудниться,тож раджу використовувати пілінг для голови,частіше ніж зазвичай)Ну і якщо не помітили як голова забруднилась-купіть сухий шампунь Batiste-незамінна річ)

Не забувайте про те що після миття голови не можна надовго залишати волосся вологим,не дивлячись на спеку-сушіть феном😉Після моря,та солонної води волоссю потрібно подвіне зволоження,тож використайте і бальзам і маску і кондиціонер,олійку,крем)😁все що можна,аби врятувати волосся!

Хочу ще додати про обличчя,ідеальне ранкове комбо для шкіри-сироватка з вітаміном C та SPF!Це поєднання робить з шкірою ✨ДИВО✨

Тіло влітку ну дуже пересихає,я кожного дня зволожую кремом,роблю скраби!Це допогає тілу гарно виглядати)

Ще у спеку наші пори ще більше забиваються брудом,спасіння від цього якісне очищення та ензимна пудра)

Давайте що про запахи тіла влітку😅

Ароматизовані гелі для душу,боді місти,лосьйони,парфуми,дезодорнати-використовуємо,дивлячись на склад)