Natalia

#summermakeupclub

#summermakeupclub

Мій перший лайфхак у спекотні дні починаються із самого ранку - стакан води кімнатної температури, душ контрастний, ну і звісно догляд за шкірою обличчя та тіла.
В мене все просто:
Очищення та тонізація в спекотні дні - використовую пінку для очищення шкіри обличчя FEEL FREE Facial Foam Cleanser та Міцелярний лосьйон для чутливої шкіри Ivatherm.
Зволоження - Сиворотка інтенсивний догляд для шкіри навколо очей з білою лілією Apivita 5-Action Eye Serum Advanced Eye Care With White Lily обожнюю цю сироватку та зволожувальна сироватка проти старіння шкіри Apivita Bee Radiant Glow Activating & Anti-Fatigue Serum
і Обов'язково крем під очі - Крем-ліфтинг для губ і шкіри навколо очей
Apivita Wine Elixir Cream
Обов'язково наношу spf захист ось такий Сонцезахисний зволожувальний флюїд Avene Sun Intense Protect SPF 50+
Я його використовую і для обличчя і для тіла!

На роботі і вдома в холодильнику завжди маю термальну воду, обожнюю просто в спекотні дні цю охолоджену термальну воду, саме з холодильника❄️
Термальна вода Avene Eau Thermale Water

Дотримуватися водного балансу в спекотні дні дуже важливо, ось так розраховую я свою норму води для спекотних днів (40 мл води на 1 кг ваги) і воду п'ю тільки кімнатної температури, тому що найкраще спрагу втамовує звичайна питна вода.

В спекотні дні обов'язково голову захищаю головним убором, а очі – сонцезахисними окулярами.

Приймаю перед сном гарячий душ...
Так-так, саме гарячий. Звичайно, лізти під гарячу воду, коли на вулиці спекотно зовсім не хочеться, але після таких водних процедур мені здаватиметься, що в кімнаті прохолодно і я швидко засинаю