al.lina20

Найкращий безсульфатний шампунь!🧴

Найкращий безсульфатний шампунь!🧴

Ніколи не користувалась безсульфатними шампунями, бо не любила часто мити голову. Але цей шлях відкрив кератин😅 я начиталась, що треба мити безсульфатним шампунем після процедури, тому і купила його. Тестила ще інші, але завжди повертаюсь до цього)

  • прозорий
  • аромат незвичний, якийсь травʼяний, але це логічно з огляду на склад
  • Не дуже густий, але і не рідкий
  • добре піниться
  • Гарно вимиває
  • не викликає лупу
  • 150 мл вистачає на 1 місяць
  • звичайний дизайн, як для Ладору
  • має кришку-дозатор

До процедури кератинового вирівнювання я користувалась сульфатними шампунями і мила голову через день. Коли почала регулярно користувалися безсульфатним, голову почала мити кожен день, спочатку мені це набридало, але гарна укладка кожного ранку надавала мені мотивації 😅

до того ж, за ніч у мене зʼявлялись заломи на волоссі, але це було після першої процедури, після другої я такого не помічаю, але все ж пасма трішки закручуються, тому мити кожен день прям ідеальний варіант, напряжно, але терпимо

до кератину у мене була лупа, користувалась я і сульсеною, але вона не зникала, аж тут після цього шампуню вона зникла, це такий величезний плюс 😃

цей шампунь є у різних форматах: 150 мл і 530мл

думаю наступний раз візьму 530 мл, бо так навіть вигідніше, ніж купувати постійно 150мл

отже, якщо ви в пошуку безсульфатного шампуню, то можу з сміливістю радити, бо цей просто ідеальний для мене (це вже моя, мабуть, 10 баночка, думаю це аргумент😅)

але все індивідуально, тому формат 150 мл ідеальний, щоб затестити