Сушка феном чи природньо?мій досвід👩🏻‍🦱

Сушка феном чи природньо?мій досвід👩🏻‍🦱

Тема "Cушити феном волосся&давати йому висохнути самому" є доволі актуальною як на мене.Тут сперечатися можна безкінечно,безумовно в цьому питанні окрім реальних фактів,є і певна зручність кожному.Наприклад,я звикла,що коли я нікуди не поспішаю,то моє волосся може висохнути і саме.Але я знаю,що моєму волоссю НЕОБХІДНА сушка феном.

Отже,місяць тому в мене зламався фен і я так як не мала часу,можливості та і бажання йти та шукати і обирати новий-просто почала сушити волосся природнім способом.Як раз мені було це зручно,не жарко,бо поки висушишь вмерти хочеться іноді.Також я прокидаюся рано доволі і маю час на те,щоб не поспішаючи почекати поки моє волосся висохне само по собі.

Але купивши вчора фен і висушивши волосся сьогодні за допомогою нього я побачила різницю.Це не про рекламу фену,це про реальну відмінність мого волосся.Стан волосся під час сушки природнім методом змінився,волосся стало більше сушитися,стало сухе та зменшився природній блиск.

Сьогодні ж після сушки,волосся змінилося на очах.Воно стало більш гладке,сяюче та вцілому виглядає краще.

Звичайно логіка в цьому є,бо коли я використовую фен і вкладаю волосся воно стає гладкішим,коли сохне само,то більше пушиться,але тут я саме про відмінність загального стану.Усіх тонкостей будови структури волосся я не знаю,я не спеціаліст,але я неодноразово чула ,що підчас сушки феном виробляється кератин(чи щось таке)...

Коротше,я однозначно за сушку волосся феном,використовую холодне повітря для сушки,або мінімально тепле.