Catherine♡

#testmakeupclub☀️

#testmakeupclub☀️

Продукти протестовані, давайте починати🪷

Max Factor Masterpiece 2 In 1 Lash WOW Volume & Length Mascara

Об'єм: 7ml

Класифікація: мас маркет

Країна ТМ: США

Зроблено в: Великобританія


Спостереження:

Консистенція - середня. Наноситься приємно, але туші необхідно трохи підсохнути на війках,, мені було достатньо приблизно 30-60 секунд.

Стійкість: спеку витримала достойно, під вечір трошечки осипалася, в більш прохолодну погоду тримається взагалі відмінно.

Як змивається: звичайний гель для вмивання на "ура" справляється з цією задачею, міцелярна водичка теж чудово працює.

Щіточка - незвичайна. На кришечці є маленький золотий ковпачок, який прокручується, в залежності від його положення можна обрати: довжина чи об'єм. Сама щіточка виготовлена з силікону. У положенні Length - вона пряма, Volume- зубчики розташовані ялинкою, більш щільно. (Фото додаю)

На очах ефект суперський, я використовувала одразу два варіанти пезликів. Спершу Length, далі (одразу) - Volume. (Фото додаю)

Пілінг-скатка для рук і ніг з AHA-кислотами, гідролатом троянди й екстрактом граната
Shelly Professional Care

Призначення: відновлення, зволоження, очищення, пом'якшення

Час застосування: універсальний

Стать: для жінок

Класифікація: професійна

Країна ТМ: Україна

Зроблено в: Україна

Об'єм: 200ml

Спосіб застосування :

Нанесіть пілінг-скатку на чисту шкіру рук/ніг, помасажуйте інтенсивними круговими рухами декілька хвилин, поки засіб повністю не скатається. Змийте водою. Після пілінгу нанесіть крем для рук/ніг.


Спостереження:

Аромат - Приємний, легкий, квітковий

Консистенція- гелева, рожевого кольору

Ефект: помітний одразу, шкіра м'якенька та приємна, для мене це знахідка👍. З дуже загрубілими мозолями, навряд чи сильно допоможе, хоча накопичувальний ефект від використання може і впорається. Якщо ж є просто трохи загрубілої шкіри, то результат одразу, шкіру після використання варто зволожити. Засіб делікатний, та ефективний

Антиперспірант "24 години захист та комфорт"
Babe Laboratorios Roll-On Deodorant



Призначення: від запаху, живлення, захист від поту

Час застосування: універсальний

Стать: для жінок, для чоловіків, унісекс Класифікація: аптечна, дерматокосметика

Країна ТМ: Іспанія

Зроблено в: Іспанія Об'єм: 50ml


Спостереження:

Нанесення: Перше, що хочу відмітити - запах, приємний, ніжний квітковий аромат, після нанесення згодом взагалі зникає, парфуми не перебиває, швидко підсихає, зручний у використанні


Склад: не містить спирту, це супер

Ефект: антиперспірант виконує свою функцію на всі 100. Відсутній неприємний запах, не залишає плям на одязі. Мені дуже сподобався


Bourjois Velvet The Pencil Lipstick

Об'єм: 1.8g

Класифікація: мас маркет

Країна ТМ: Франція

Зроблено в: Італія

Спостереження:

Нанесення: наноситься помада легко, приємно, не скочується. Можна розташувати для більш "легкого" ефекту, губи не пересушує, та перед нанесенням їх варто зволожити

Фініш: при нанесенні помада не є супер матовою, та після підсихання, що займає мало часу, залишається чудовий матовий Фініш

Стійкість: чай/каву ще якусь булочки чи цукерки витримає точно, після більш щільного перекусу, скоріше за все доведеться підправити внутрішню частину губ

Колір. У мене відтінок 02. Приємний, такий "ягідний" колір, мені сподобався

(Фото додаю)

Max Factor Miracle Pure Skin Illuminating Serum
Сироватка для обличчя


Призначення: зволоження, освітлення

Час застосування: універсальний

Стать: для жінок

Класифікація: мас маркет

Тип шкіри: всі типи

Країна ТМ: США

Зроблено в: США

Об'єм: 30ml


Спостереження:

Нанесення: після нанесення ненадовго залишається липкість

Ефект. Результат від неймовірний. Шкіра зволожена, приємна на дотик, тон шкіри вирівняний. Зволоження від неї мені більш ніж достатньо, тому навіть на верх не наношу крем. Містить золотисті кульки, які легко розтираються при нанесенні, після цього якщо добре придивитися, можна помітити, ледь-ледь помітні блискітки на обличчі

Можна використовувати як базу під макіяж

Виробник наголошує на накопичувальному ефекті, і вже за 4 тижні використання ефект має бути просто 👍👍, детальніше на фото

Набір пробників Derma E Crepey Skin (scrub/10ml + treatment/10ml

Вік: 25+
Призначення: відновлення, від перших ознак старіння, живлення, зволоження, ліфтинг, очищення, пом'якшення, пілінг
Час застосування: універсальний
Стать: для жінок
Класифікація: органічна
Країна ТМ: США
Зроблено в: США

Спосіб застосування:

Відновляівльний скраб для відновлення тургору шкіри — Derma E Crepey Skin Pre-Treatment
Нанесіть невелику кількість засобу на мокру або суху шкіру і помасажуйте круговими рухами. Ретельно сполосніть теплою водою та промокніть насухо. Досить легкий для щоденного використання.
Антивіковий засіб для відновлення шкіри — Derma E Crepey Skin Repair Treatment
Наносити за потреби на тіло, приділяючи особливу увагу ділянкам шкіри, які потребують підвищення тургору.

Спостереження:

Запах. обидва продукти мають запах трав, мені чимось навіть нагадує хвою, на шкірі швидко вивітрюється

Скраб:

Має досить дрібні частинки, під час нанесення піниться, добре справляється зі своєю задачею

Крем:

крем доволі швидко вбирається, жирненький, чудово справляється з сухими ділянками шкіри

Ефект: дане комбо чудово впоралося з сухими ділянками, скраб прибрав сухість крем закріпив його роботу і зволожив. Тут від мене 👍

Derma E Ultra Lift (serum/1.5ml + cr/1.5ml)

Вік: 25+
Призначення: відновлення, живлення, заспокоєння, зволоження, тонізування
Час застосування: універсальний
Стать: для жінок
Класифікація: органічна
Тип шкіри: всі типи
Країна ТМ: США
Зроблено в: США

Спосіб застосування:

Зволожувальний ультра-ліфтинг із ДМАЕ, мідними пептидами, ресвератролом та зливою какаду для пружності шкіри - Derma E Firming DMAE Moisturizer
Рясно наносити ліфтинг вранці та ввечері на чисту шкіру обличчя та шиї. Можна використовувати як основу під макіяж. Для досягнення найкращого результату використовувати ліфтинг після нанесення Концентрованої ультра-ліфтинг сироватки з ДМАЕ, мідними пептидами, ресвератролом та зливою какаду.

Концентрована ультра-ліфтинг сироватка з ДМАЕ, мідними пептидами, ресвератролом та зливою какаду Derma E Ultra Lift DMAE Concentrated Serum

Невелику кількість ліфтингу сироватки нанести кінчиками пальців на всю шкіру обличчя та шиї легкими рухами знизу вгору. Використовувати двічі на день.

Спостереження:

Запах. обидва продукти мають запах трав, мені чимось навіть нагадує хвою, на шкірі швидко вивітрюється

Сироватка: прозора, синього кольору, Консистенція ріденька, швидко вбирається

Ліфтинг: гель напівпрозорий білого кольору, швидко вбирається, трохи залишається липкість, яка згодом зникає

Ефект: дане комбо зволожило шкіру, вона стала приємною на дотик, більш пружною, розкладення зморшок не відбулося, для цього мабуть потрібно користуватися більш тривалий час, загалом сподобалося 🌹

Derma E Skin Restore Set (cr/1.5g + serum/1.5g)

Вік: 25+
Призначення: від варикозу, відновлення, живлення, зволоження, розгладження
Час застосування: універсальний
Стать: для жінок
Класифікація: органічна
Тип шкіри: всі типи
Країна ТМ: США
Зроблено в: США

Інноваційний відновлювальний крем - Derma E Skin Restore Advanced Peptide & Collagen Moisturizer
Кінчиками пальців рясно наносити крем легкими масажними рухами на шкіру обличчя і зони декольте. Сконцентруватися на більш глибоких зморшках зони навколо рота, очей або чола. Використовувати двічі на день.

Зволожуюча сироватка від глибоких зморшок - Derma E Skin Restore Advanced Peptide & Collagen Serum
після ретельного очищення шкіри і застосування тоніка, кінчиками пальців нанесіть невелику кількість сироватки на глибокі зморшки навколо рота, очей і на лобі. Сироватка може використовуватися самостійно або в комбінації з іншими зволожуючими засобами derma е для посилення її ефекту. Використовувати двічі на день.

Спостереження:

Запах: знову все те саме що і з попередніми

Сироватка:

напівпрозора, білого кольору, ріденька, швидко вбирається, не залишає липкість

Крем:

жирненький, світло персикового кольору, приємний при нанесенні, вбирається не так швидко як сироватка, йому на це потрібно трохи більше часу

Ефект: шкіра зволожена, більш пружна, тон шкіри вирівняний, шкіра приємна на дотик, тож сподобалися