Назарук Діана

#summermakeupclub

#summermakeupclub

Всіма продуктами я задоволена цілком і повністю 🤗

Мені сподобався зовнішній вигляд цього продукту.  З самого початку він виглядає дуже привабливо у флаконі з його крихітними золотистими сферами, підвішеними в сироватці. Маленькі перлинки розчиняються під час тертя, залишаючи на шкірі гарне сяйво.

Аромат легкий але просто неймовірний.

Текстура сироватки схожа на легкий гель. Сироваткою дуже легко користуватися, спочатку вона залишає легку липкість, але через деякий час вона зникає, залишаючи шкіру гладкою, зволоженою та з легким природним сяйвом.

Моя шкіра після використання стала виглядати більш свіжою та менш втомленою і сірою.

Тон і текстура моєї шкіри змінились в кращу сторону і я відчуваю, що моє обличчя виглядає набагато краще навіть без макіяжу!

Сироватка підходить для всіх, кому важливо щоб шкіра щоденно збагачувалась чистим вітаміном С для покращення здоров’я та вигляду шкіри, а також була зволоженою але не жирною.

Однозначно можу рекомендувати цей продукт, відчуття на шкірі після використання чудові.

Я, як і багато хто постійно знаходилася в пошуку хорошого антиперспіранта і мені здається я його нарешті знайшла.

Кульковий антиперспірант має безліч переваг:

• Містить у собі активні антиодоранти, які ефективно захищають від неприємного запаху поту та надмірного потовиділення;

• Підходить для того чутливої шкіри;

• Не містить агресивних хімічних речовин;

• Не залишає слідів на темному одязі;

• Відчуття свіжості на цілий день.

Антиперспірант у пластиковому флаконі, об'єм 50 мл, зручна невелика кулька, видає потрібну порцію засобу і рівномірно розподіляє рідину, її потрібно небагато. Консистенція не густа, легка, не липка. Швидко вбирається, слідів не залишає.

Зручний флакон, який легко можна взяти з собою у подорож і він не займатиме багато місця.

Має приємний ніжний ненав'язливий аромат.

Антиперспірант призначений для чутливої шкіри. Підходить для застосування після гоління. В мене не викликає дискомфорту, подразнення шкіри, неприємних відчуттів, печіння, шкіру не сушить.

Дуже задоволена цим продуктом.

Моє перше знайомство з даним продуктом було дуже приємним.

Завжди цікаво пробувати щось інноваційне. Особливість цієї туші в її щіточці, яка змінюється.

На рукоятці щіточки є спеціальний перемикач. Volume і Length.

Volume. Щіточка при прокручуванні рукоятки зжимається, утворюючи спірально розміщені щетинки. Надає об’єм.

Length. Звичайна пряма щіточка з розташованими в ряд однакової довжини щетинки. Призначена для подовження вій.

Туш класна, для любителів лялькових довгих і об'ємних вій.

Добре прокрашує, кожна війка прочесана і промальована, подовжує та надає об'єму, не склеює вії. Стійкість у цієї туші також чудова, не осипається протягом дня.

Туш веганська і офтальмологічно протестована, тому якщо в когось дуже чутливі оченята можуть сміло обирати цю туш.

Процес змивання також доволі легкий і комфортний.

Туш дуже сподобалась, задоволена на 100%.

Відтінок 02 amou rose.

Продукт механічний, непотрібно заточувати, це величезний плюс.

Помадою-олівцем дуже зручно спочатку промальовувати контур як звичайним олівцем, а потім зафарбовувати губи повністю. Її можна легко нанести на ходу, або буквально за кілька секунд.

Наносити одне задоволення. Вона лягає рівно, красивою вуаллю на губи. Ні грама їх не сушить і не забивається у складки губ. Попередньо готувати губи не потрібно.

На відміну від більшості матових помад не сушить губи. Мені цілком комфортно, і я не відчуваю сухості на губах, як з іншими матовими помадами.

У помади-олівця  шикарна пігментація та текстура, я просто була дуже здивована, наскільки вона ніжна і мусова.

Матовий та стійкий фініш, без блиску.

В один шар помада виглядає розкішно.

Компактна, зручно носити із собою, має приємний та ледь відчутний аромат.

Після напоїв помада-олівець залишається на губах, може зійти ближче до слизової оболонки. Але не суттєво.

Видаляється легко не залишаючи в'їдкого пігменту на губах. Так само добре видаляється і гелем для вмивання, і гідрофільним маслом, і міцелярною водою.

Помада-олівець для губ відповідає всім моїм вимогам. Це новий для мене формат, який я гідно оцінила.

DERMA•E Ultra Lift DMAE Concentrated Serum

Сироватка має ледь помітний приємний аромат, блакитного кольору, консистенція рідка.

Наносити потрібно невелику кількість сироватки на все обличчя та шию легкими рухами знизу нагору.  Використовувати двічі на день.

Маленькі зморшки в мене є але зовсім мало. Тому я наношу економно тільки на ділянки, де є маленькі зморшки. Зволожує робить шкіру більш пружною розгладжує, не залишає блиску. Відчуття після нанесення дивні та приємні, ніби після легкого масажу обличчя.

Після використання шкіра стає помітно більш підтягнутою, має більш здоровий і помолоділий вигляд.

DERMA•E Ultra Lift Firming DMAE Moisturizer

Консистенція крему щільна, спочатку це може злякати вас, але насправді він дуже добре та швидко поглинається не залишаючи блиску і добре зволожує.

Запах інтенсивний лавандовий який швидко вивітрюється.

Можна використовувати як основу під макіяж.

Шкіра дійсно стає більш пружною та підтягнутою. При нанесенні вранці шкіра залишається зволоженою весь день, немає відчуття стягнутості, не закупорює пори. Вирівнює текстуру шкіри та колір обличчя, хороший склад.

Багато хто відзначає поколювання шкіри, у мене такого не було зовсім, навіть при першому застосуванні. Все дуже приємно та делікатно.

DERMA•E Crepey Skin Pre-Treatment Exfoliating Scrub

У мене чутлива шкіра і мені трохи за двадцять. Я вважаю, що відлущувальний скраб чудово підходить для мого типу шкіри. М’які натуральні веганські інгредієнти означають, що я можу використовувати його щодня, на відміну від жорстких скрабів для шкіри, які викликають подразнення. Скраб відлущує шкіру та очищає пори, він має м'який природний запах, який освіжає.

Скраби для тіла є обов’язковими, коли мова йде про мій догляд за шкірою. Цей спрацював дуже добре. Навіть після першого використання шкіра стала більш гладкою. Це було ніжно, але настільки потужно та ефективно.

Це буквально зняло всю мою мертву шкіру, і вона стала такою м’якою, гладкою, зволоженою та чистою.

DERMA•E Crepey Skin Repair Treatment

Чудовий крем для тіла. Запах ніжний та приємний трав'янистий, я відчуваю лаванду.

Якість відмінна.

Крем густий, але добре вбирається та не залишає липкого шару.

Відповідно до того, що написано, він містить хороші інгредієнти, склад натуральний і немає ядерних елементів, що гарантує відмінне самопочуття, спокій за шкіру. Не алергічний.

Я використовувала його після попередньої обробки скрабом.

Сильної підтяжки не замітила, що очікувано, тому, що для такого ефекту потрібне довготривале використання але поверхнево шкіра стала більш пружною та зволоженою.

DERMA•E Advanced Peptides & Collagen Moisturizer

Запах мені подобається. Цей крем яскраво пахне лавандою, яка мені подобається.

Крем чудово підтягує шкіру, усуває лущення, сухість і відчуття стянутості, знімає почервоніння. Від пробника сильного ефекту розгладження зморшок не замітила, напевно для цього потрібно більше часу користуватись цим продуктом.

Сам крем щільний, чудово матує, не жирнить шкіру, живить, зволожує. Вранці та ввечері можна спокійно використати.

Склад звичайно чудовий. Жодних зайвих компонентів, хімії та барвників.

DERMA•E Advanced Peptides & Collagen Serum

Зволожуюча сироватка від глибоких зморшок середньої густоти, колір світло-коричневий або бежевий, неяскравий, розтікається не швидко.

Запах практично відсутній – дуже легкий, натуральний, приємний.

Наносити потрібно на очищену шкіру і при нанесенні краще сконцентруватися на більш глибоких зморшках.

Легко розподіляється, після розподілу засіб спочатку ніби лежить на поверхні шкіри, але незабаром вбирається в шкіру, зовсім не залишаючи липкості.

На мій погляд шкіра після використання виглядає зволоженою та більш розгладженою, на дотик приємна. Сироватка тонізує й освіжає, звужує пори, немає сухості, стянутості, жирний блиск теж відсутній.

В мене дуже суха шкіра рук та ніг, протестувавши пілінг-скатку я можу сказати, що це просто неймовірний засіб, який залишає шкіру рук та ніг ніжною та гладенькою. Цей пілінг має приємний аромат троянди, який дійсно релаксує та заспокоює. Його склад містить екстракт гранату, гідролат троянди та АНА-кислоти.

Якщо ви маєте проблемну шкіру на руках та ногах, то цей пілінг стане вашим найкращим другом. Він дуже ефективний та не містить шкідливих речовин, що робить його безпечним для використання.

Наношу його на шкіру ніг або рук масажую круговими рухами декілька хвилин, поки засіб повністю не скатається, потім змиваю водою. Відчувається ніби після пілінгу скинула 10 кг шкіри, ідеальна чистота, при цьому ніякої сухості. Шкіра дуже м’яка, ніжна та гладенька.

Я дуже задоволена результатом від використання цього пілінгу та з задоволенням рекомендую його всім, хто хоче мати гладку та м'яку шкіру рук та ніг.

Продукт має приємну гелеву консистенцію, не містить абразивних частинок, надає відлущувальну дію.

Усуває відчуття стягнутості і сухості.

вирівнює тон шкіри, дарує шкірі шовковистість та м'якість.