Missmili

Супер бокс з косметикою Pharmaceris від Makeup

Супер бокс з косметикою  Pharmaceris  від Makeup

Для мене було приємною несподіванкою що я виграла в челенджі «Твої літні б’юті-лайфхаки"!

Дуже дякую Мейкапу і ще раз вітаю всіх дівчаток!Ви круті!!!😘

З брендом Pharmaceris я вже знайома по крему з spf ,відгук про який ви можете побачити ⬇️

https://club.makeup.com.ua/post/5007/

Супер бокс з косметикою  Pharmaceris  від Makeup

Доречі, цей же крем був і в подарунковому боксі)))Залишу його на осінь,так як він ідеально підійде на цю пору року)

Що було в подарунковому боксі:

1.Ніжна пінка для вмивання Pharmaceris A Puri Sensilium Soothing Foam-дуже цікаво спробувати,пінка в складі має пантенол який заспокоює шкіру,має протизапальну і тонізуючу дію,а також підійде для чутливої і схильної до алергії шкіри)

2.Заспокійливий шампунь для чутливої шкіри голови Pharmaceris H H-Sensitonin Professional Soothing Shampoo for Sensitive scalp-для делікатного очищення чутливої шкіри голови,шампунь приводить у норму жировий баланс,м‘яко очищає,має освіжаючий і антибактеріальний ефект

3. Скраб для шкіри голови

Pharmaceris H-Stimupeel Trichology Cleansing Peel-дуже цікаво спробувати цю парочку шампунь і скраб!

Скраб заспокоює і очищає шкіру голови,надає свіжості і бореться з лупою,підійде як для чутливої так і для жирної і сухої шкіри голови.

4. Крем глибоко зволожуючий для обличчя

Pharmaceris A Vita Sensilium Deeply Moisturizing Cream-крем класний!для моєї проблемної схильної до алергії шкіри підійшов ідеально)

5.Мінеральний матуючий дермо-флюїд SPF 30 з тонуючим ефектом в відтінку 20 Nude-дуже цікавий засіб 2 в 1,і тон і спф)вже хочу його затестити)

Бокс дуже крутий і з класним наповненням!

Щиро дякую Мейкапу і дівчаткам за увагу до моїх постів!