katebondarrrenko

Довгоочікуваний бокс MakeUp x Maybelline

Довгоочікуваний бокс MakeUp x Maybelline
Довгоочікуваний бокс MakeUp x Maybelline
Довгоочікуваний бокс MakeUp x Maybelline
Довгоочікуваний бокс MakeUp x Maybelline

У Вас також корзина на MakeUp завжди повна? У мене - так! Саме ця ніби чекала свого зоряного часу. Тому, побачивши таку чудову пропозицію, я без вагань оформила замовлення. Дякую MakeUp Club за таку можливість.

Що ж я замовила аби отримати бажаний бокс?

  1. L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump. Шампунь-філер з гіалуроновою кислотою для волосся, яке потребує зволоження та об'єму. Беру вже навіть не знаю який раз, можливо 4 чи 5. Хороший шампунь. Волосся після використання м'яке, шовковисте, слухняне та блискуче.
  2. L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump. Бальзам-філер з гіалуроновою кислотою для волосся, яке потребує зволоження й об'єму. Завжди беру його в пару. Має приємний запах, класно розгладжує, пом'якшує, робить волосся дуже приємним та слухняним.
  3. La'dor Eco Hydro LPP Treatment. Протеїнова маска для для пошкодженого волосся. Ця маска - мій holy grail. Обожнюю її і ніколи ні на що не проміняю! Волосся доглянуте, рівне, наповнене, важке та приємно пахне. Незважаючи на невеликий об'єм продукту, вистачає маски надовго. Вона досить густа, тому багато наносити не потрібно.
  4. La'dor Sleeping Clinic Ampoule. Нічна кератинова сироватка для волосся. Взяла на пробу, тому поки нічого не можу сказати.
  5. Eveline Cosmetics Liquid Control HD Mattifying Drops Foundation. Рідка тональна основа. Вже багато хто знає, що це мій улюблений тональний засіб. Тому не зраджую. Закінчилась? Беру знову. Основа дає матове, стійке покриття. Мені ідеально підходить: не сушить, не скочується, не окисляється.
  6. Eveline Cosmetics Variete Lashes Show Full Volume Ultra-Length Mascara. Туш для вій. Також беру не вперше, ще й маму підсадила. Робить з коротких, непоказних вій шикарні та довгі. Ще й ціна дуже приємна, раджу звернути свою увагу!

Щодо боксу. Спойлер - дуже задоволена. Всі деталі будуть в іншому дописі.

Довгоочікуваний бокс MakeUp x Maybelline
Довгоочікуваний бокс MakeUp x Maybelline
Довгоочікуваний бокс MakeUp x Maybelline