Missmili

💗 Pharmaceris F Mineral Mattifying Fluid Dermo-Foundation SPF 30💗

💗 Pharmaceris F Mineral Mattifying Fluid Dermo-Foundation SPF 30💗

В подарунковому боксі від мейкап я отримала цікавий засіб для обличчя,а саме-Мінеральний матувальний флюїд від Pharmaceris,я вже встигла його затестити двічі,і забігаючи наперед можу сказати що флюїд мені - ну дуже сподобався!💗

💗 Pharmaceris F Mineral Mattifying Fluid Dermo-Foundation SPF 30💗
  • Формула має 90% натуральних компонентів
  • Нормалізує вироблення шкірного жиру

і зменшує запалення

  • Звужує пори
  • Містить SPF 30
  • Робить шкіру пружною і еластичною
  • Вирівнює тон шкіри і маскує недосконалості

Мені тон прийшов у відінку 20 natural,спочатку він показався затемним,бо маю бліду,світлу шкіру яка не загорає,але потім я змінила думку,

флюїд наносила - просто пальцями,вологим спонжиком,а також пензликом,але найкраще вологим спонжиком, так тон лягає легенько,непомітно на шкірі,і навіть затемний колір вже не виглядає затемним,флюїд чудово підлаштовується під колір шкіри !

Тон хоч і густий,але він легко розподіляється по шкірі,фініш заявлений матовий,але на моїй шкірі він виглядає натуральним сяючим,ефект зволоженної і здорової шкіри

Тон я тестувала в спекотний 10-годинний робочий день,і він повів себе просто чудово!Не западає в пори,не окислюється,не підкреслює дрібні і не дрібні зморшки,з ним шкіра виглядає свіжою,здоровою,і він зовсім не помітний на шкірі!Криюча здатність у тона легенька,тобто великі прищі не замаскую,а от плямки і і сліди від прищиків маскує чудово)

Тон мені дуже сподобався,це класний варіант легенького покриття на літо з високим захистом від сонця!💗овий блиск здорової шкіри!

Навіть в ввечері,після роботи,шкіра мала гідний вигляд!

Тон мені дуже сподобався,це класний варіант легенького покриття на літо з високим захистом від сонця!