kettu_me

Kerastase Resistance Extentioniste

Kerastase Resistance Extentioniste

Мої сухі кінчики сказали мені, що потрібно перейти з шампуня Elseve на щось більш професійне. І тут я почала шукати щось, щоб прям було вау. Згадавши, що колись в мене був цей догляд, я вирішила спробувати ще раз.

Після сотні прочитаних відгуків я вирішила взяти серію Extentioniste, для довгого волосся.

Скажу чесно, я думала, що буде жирніти волосся швидше, адже силікончик є у складі. Але ні) Я не знаю як точніше це пояснити, але від цього шампуню у мене нарешті зʼявилось відчуття вимитого волосся😍 Хоча миє не до скрипу, і є ефект наповненості волосся, але при цьому корені ніби пружні. Голову мию кожен день, але з цим шампунем раз в два дні спокійно.

Але(!) при умові використання з продуктами цієї серії, або ж цього бренду. Я пробувала використовувати з бальзамом із мас маркету, і волосся жирніло швидше, хоча з маскою Kerastase такого не було.

У цій масці мені подобається все:

-ефект наповненості волосся;

-посічені кінчики маскує;

-волосся навіть без незмивних засобів розчісується чудово;

-запах;

-економічність;

-не жирнить волосся.

Результат можна побачити на фото. Для мене це дійсно результат, бо моє волосся стає міцнішим на вигляд, гарно розчісується та не плутається.

На мою думку, це гарний вклад в своє волосся. Головне, підібрати серію, яка підійде саме вам.

Наприклад, термозахист Nutritive робив моє волосся матовим, хоча подрузі робив неймовірний блиск на волоссі. Кожному своє😁

Пс.на фото не звертайте увагу на колір, не можу ніяк піти в салон на тонування🥲

На майбутнє хочу спробувати серії Blond Absolu та Genesis.

Дівчатка, можливо ви користувались?) Якщо так, буду рада, якщо поділитесь своїм досвідом використання☺️

kettu_me
8
Підписники
0