MAXIMOVA🌷

Проведіть зі мною ранок⛅️

Проведіть зі мною ранок⛅️

Якщо тут ви знаєте мене давно або тільки знайомитесь - пропоную провести приємний дощовий ранок разом, через екрани телефонів, хоча вже й вечоріє🤭 Та й нехай!

Я знала, що зранку очікуватиму зустіч з кур’єром мейкапу. І ось цей ранок, дощ, дзвінок - я спускаюсь до під’їзду, і приємний мужчинчик вручає мені той самий пакуночок за активність з продуктами від HELLY🤩 Відчуваєте мій настрій? Вчора ввечері я (всі ми) були прикуті до новин і слідкували де літають ті кляті ракети, а зараз я вже лечу щаслива бо буду відкривати нові коробочки☺️ вайб: жити в моменті💫

Але спочатку була кава (так би сказали люди у кого немає кота😂). Мій ранок починається з кота, хто ще не бачив, знайомтесь - Зевс😼 А тепер сніданок, кава і…

Пошуршимо папером?😁 люблю цей звук

Про враження від засобів розкажу пізніше в дописах пізніше.

Пару слів про упакування:

  • від мейкапу засоби було загорнуто в папір, деякі баночки додатково зафіксовано малярною стрічкою, все отримала цілим і не м’ятим;
  • від виробника: баночки з сиворотками скляні загорнуті в плівку, спрей для ніг був в коробочці, маска для рук та скраб - щільно закриті та мають додаткову мембрану, а шкарпетки для педикюру мають зручні одноразові саше з брендованим написом. На упаковках є вся потрібна інформація українською та англійською мовами, строки придатності вказані👌

Давайте разом все відкриємо та заглянемо в баночки😉