@miss_kaprizone

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Тестую мій перший подарунковий бокс від MakeUp.

Відразу скажу - наповнення просто БОМБА!!!

Тут є все необхідне і для створення краси, і для догляду, і для гарного настрою.

Різні цікаві бренди - все вмістилося в одну коробочку❤️❤️❤️

💓Bourjois Velvet The Pencil Lipstick

Помада-олівець в прекрасному відтінку 02 Amou Rose.

Помада гарно пігментована, має матовий фініш і жодного перламутру. Чудовий варіант на кожен день. Зручний формат викрутки, такі я полюбляю. Тон упакування збігається з тоном самої помади. Настільки сподобалася, що хочеться спробувати і інші відтінки!

#testmakeupclub
#testmakeupclub

Сироватка для обличчя має гелеподібну консистенцію з вкрапленнями. Аромат дуже приємний. Засіб чудово зволожує шкіру. Використовую ввечері перед сном. Для жирного типу шкіри підійшла чудово, прям таки на заміну крему для обличчя. Дуже гарний скляний флакон - тепер окраса мого туалетного столика.

Туш зі щіточкою-трансформером, такого ще не було.

Ідеально чорна, чудово фіксує, додає об'єму, гарно тримається. В ній є все, що так конче необхідно для використання кожного дня.

Перший такий засіб в моєму арсеналі.

Аромат дуже приємний, залишається навіть після змивання.

Консистенція спочатку гелева, але після втирання береться"комочками", так сказати скачується.

Дуже гарно очищає шкіру рук. Для мене виступає як додаткова міра безпеки, краще антисептика.

Давно мріяла познайомитися з продукцією цього бренду, як то кажуть - мрії здійснюються.

Дезодорант - роликовий. Треба час, щоб він підсох. Не перебиває парфюм. Зі своїми функціями справляється на відмінно.