Христина

Revox: зволожувальна сироватка для волосся та шкіри голови

Revox: зволожувальна сироватка для волосся та шкіри голови
Revox: зволожувальна сироватка для волосся та шкіри голови

Країна виробник: Болгарія.

🌺Написано в призначенні що сироватка для заспокоєння, зволоження, відновлення.

🌼З досвіду використання перші два пункти працюють добре, а от за відновлення важко сказати, може, тому що я не так довго використовую цей засіб. До речі він має прозору, легесеньку консистенцію).

🌺Виробник радить використовувати: Використовуйте на чистому і сухому або підсушеному рушником волоссі. Нанесіть 6-7 крапель сироватки на всю шкіру голови та достатню кількість по всій довжині волосся. Не змивати. Використовуйте 2-3 рази на тиждень або за необхідності.

🌼Я використовую сироватку кілька разів на тиждень після моїх агресивних процедур (скрабуваня, тонік від Anwen) Наношу на вже сухе волосся, трошки масажую шкіру голови, іноді наношу на кінчики, на всю довжину не пробувала, бо її так на довго не вистачить)

Мій висновок: Засіб дійсно класно зволожує шкіру голови при цьому не робить жирними корені, кінчики теж непогано зволожує, але без "Вау!" ефекту, після пекучих процедур таких як втирання тоніка від Anwen, то порятунок для шкіри голови, вона одразу заспокоюється. Засіб дуже бюджетний, я думаю нам всім хочеться мати здорову шкіру голови та волосся не за всі гроші світу. Однозначно не жалкую про цю знахідку😏

🌼🌼🌼

Revox: зволожувальна сироватка для волосся та шкіри голови
Revox: зволожувальна сироватка для волосся та шкіри голови