@miss_kaprizone

Шампунь для надання об'єму з екстрактом асаї Numero

Шампунь для надання об'єму з екстрактом асаї Numero

Це моє перше знайомство з продукцією цього бренду.

Я маю жирний тип волосся та чутливу шкіру голови, багато шампунів викликають лущення та свербіння, тому до вибору такого засобу як шампунь підходжу дуже обережно і через це купила найменший об'єм - 300 мл. Ціна доступна, що вже добре. Формат упакування, як на мене, зручний.

Консистенція у шампуня достатньо рідка і він повністю прозорий. Це було перше, що мене насторожило. Якось за всі роки спроб різних видів шампунь я зробила висновок, що саме повність прозорі не підходять для жирного типу волосся...ну не вимивають вони аж до скрипу.

Піниться дуже гарно, вистачає одноразового нанесення, щоб волосся було чисте, але все рівно потрібно мити волосся кожного дня, довше воно не тримається чистим і охайним.

Подразнення, свербіння, лупи шампунь не визвав, для чутливої шкіри голови підійшов ідеально, тут ніяких нарікань.

Запах у шампуня не солодкий і приємний, більш трав'яний та аптечний. На волоссі довго не тримається.

Brelil Numero Volumising Shampoo - ян на мене, справжній хорошист, до мого ідеалу трохи не дотягує.

Шампунь для надання об'єму з екстрактом асаї Numero