Dana Kravchuk

Pharmaceris A Vita Sensilium Deeply Moisturizing Cream #testmakeupclub

Pharmaceris A Vita Sensilium Deeply Moisturizing Cream #testmakeupclub

Тестування цього кремчика я тягнула до останнього. Так склалося,що у мене взагалі натягнуті взаємини з кремами, адже часто вони мені заважкі та забивають пори моїй проблемній шкірі (для акнешника в ремісії це трагедія)..У мене є декілька фаворитів,які підійшли моїй шкірі, та наважитися на щось нове - важко.

Для повної чесноти тестування я перечекала щомісячний період загострення (під час овуляції),щоб дати точну оцінку крему, чи заб'є він пори чи ні.

• крем зволожуючий, універсальний, підійде чутливій шкірі
• є зручний дозатор,що забезпечує герметичність та економний розхід
• містить фільтри UVA i UVB - Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Triazone, Butyl Methoxydibenzoylmethane (щоправда spf 20 для літа замало, але на осінь-зиму,коли УФ індекс 1-2 та мало часу проводити на сонці - цілком достатньо)
• комплекс Alpha-Glucan,що затримує вологу на клітинному рівні, розгладжує та відновлює шкіру(такий комплекс також є у їх пінці Pharmaceris A Puri Sensilium Soothing Foam)
• екстракт ламінарії, багатий вітамінами й мікроелементами. Насичує клітини необхідними речовинами, покращує їх метаболізм, має протизапальні властивості
• екстракт кореня імперати циліндричної - регенеруючий засіб, забезпечує чудовий довготривалий зволожуючий ефект
• аллантоїн - для заспокоєння шкіри, гліцерин, метил глюцет, PEG 8 - для зволоження

Мої враження:
• крем має щільну,густу консистенцію, при цьому досить легко розподіляється по шкірі, все як я люблю ☺️ до прикладу мій улюблений Avene cleanance hydra по текстурі легший,але розподіляється по шкірі не так легко
• запах крему відсутній, зовсім нейтральний
• після нанесення шкіра трішки блистить, для літа важкуватий може бути (якщо ще й враховувати, що зверху додатково наносити spf для повного захисту, макіяж)
• шкіра зволожена, алергію не викликав, пори не забив🙏🏻

• крем чудово підійде на зимову пору року, коли шкірі потрібне буде максимальне зволоження, +spf 20 для зими та низького УФ індексу буде достатньо
• крем буде доречний у якості відновлення після пілінга, як я і зробила😄 легкий пілінг ввечері закрила кремом і на ранок жодного почервоніння чи подразнення
• крем сподобався моїй мамі☺️ у неї жирна, вікова шкіра,яка потребує постійного зволоження та наповнення

У висновку, не скажу що це універсальний крем для всіх і на всі випадки ( такого універсального насправді не існує 😅),але у свій час та при певних потребах дуже достойний продукт! Не зайвим буде мати у своєму догляді 😉