Shatenka_13

Шампунь "Білий грейпфрут" Herbal Essences White Grapefruit Shampoo

Шампунь "Білий грейпфрут" Herbal Essences White Grapefruit Shampoo

Останнім часом я дуже задоволена своїм вибором шампуню для жирного типу шкіри. Цей продукт виявився дійсно вдалим, і я хотіла би поділитися своїми враженнями про нього.

По-перше, хочу відзначити, що його склад прекрасно підходить для моєї шкіри. Він допомагає боротися з надлишком себуму, даруючи моєму волоссю свіжість і легкість. Шампунь дбайливо очищає шкіру голови, не пересушуючи її, що особливо важливо для мене, як власниці жирного типу волосся.

Аромат цього шампуню - це ще одна його перевага. Він має приємний, легкий і свіжий аромат, який залишається на волоссі протягом дня. Завдяки цьому, процес миття волосся стає справжнім задоволенням, а моє волосся набуває приємної ароматної нотки.

Консистенція шампуню також заслуговує на похвалу. Вона густа, але добре піниться, що дозволяє з легкістю розподілити продукт по всьому волоссю. Шампунь добре очищує кожен волосок і змивається без залишків, забезпечуючи ощадливе використання.

Що стосується ціни, я приємно здивована, що такий якісний і ефективний шампунь доступний за таку доступну ціну. Зважаючи на його переваги, він є справжньою знахідкою, і я раджу його спробувати кожному, хто шукає ефективний засіб для догляду за жирним волоссям.

Про склад: він ахр.. чудовий. На основі гарних ПАР для жирного типу шкіри. Що є великим +: він також містить екстракти та ефірні олії, які себорегулюють та додають відчуття свіжості. Також є зволожуючі компоненти і активи, що відповідно позитивно впливають на шкіру. А в цілому, можете детальніше почитати на фото.

Загалом, я залишилася дуже задоволена цим шампунем. Він не тільки допомагає боротися з жирністю мого волосся, але і надає йому свіжість, легкість та приємний аромат. Враховуючи його привабливу ціну, цей шампунь став для мене незамінним.

Фото із розбіром складу взяті з сайту cosmosweet

Шампунь "Білий грейпфрут" Herbal Essences White Grapefruit Shampoo
Шампунь "Білий грейпфрут" Herbal Essences White Grapefruit Shampoo
Шампунь "Білий грейпфрут" Herbal Essences White Grapefruit Shampoo
Шампунь "Білий грейпфрут" Herbal Essences White Grapefruit Shampoo