Нашумівший термозахист Real Shea. Мої враження.

Нашумівший термозахист Real Shea. Мої враження.

Часто гортаючи інстаграм я бачила рекомендації щодо цього термозахисту, і кожен другий бьюті блогер його рекомендував. Я зазвичай використовувала самі звичайні бюджетні термозахисти, і як на мене працювали вони зазвичай чудово.

Останньою краплею для його придбання стала рекомендація моєї подруги, яка просто була у захваті від цього продукту.

Я вирішила спробувати також, що це за чудо засіб.

Обожнюю такі засоби з мінімалістичним дизайном. Виглядають такі баночки на поличці неймовірно естетично.

Перше що я помітила його незвичну текстуру (чесно кажучи не сама приємно на дотик😅 )

Більше схоже ніби на якийсь густий клей, мені не зовсім зручно наносити його на волосся, але звикнути можна, тим більше при нанесені на волосся продукт не склеює зовсім ваші локони. Важливо не взяти більше продукту, аніж потрібно для вашої довжини, тоді потрібно буде мити голову знову. Наношу лише на вологе волосся.

Обов’язково я феном вкладаю , інакше результату небуде

аромат, він зовсім не нав’язливий , такий ніжний і приємний, трохи солодкуватий , мені нагадує за запахом дитячу присипку.

мінімальний розхід. На мою довжину волосся до поясниці вистачає всього декілька горошин. Вистачить на рік мені усієї баночки, а можливо і більше.

І саме головне - результат , волосся зволожене , м‘яке, блискуче.

Як на мене він вартий кожної гривні, я дуже задоволена що маю такий засіб догляду за волоссям.

Нашумівший термозахист Real Shea. Мої враження.
Нашумівший термозахист Real Shea. Мої враження.
Нашумівший термозахист Real Shea. Мої враження.
Нашумівший термозахист Real Shea. Мої враження.