Христина

Eveline Hair 2 love: 4 засоба яких я спробувала))

Eveline Hair 2 love: 4 засоба яких я спробувала))

Вся лінійка для волосся Hair 2 love вироблена по веганській формулі та більш складається з натуральних компонентів.

Про кожен продукт буду писати по троху бо якщо більш ретельно то одного допису не вистачить))

1)Зволожувальний шампунь для сухого волосся

🌺Що обіцяє виробник:

- усуває сухість голови та запобігає появі лупи;

- веганська формула, що підходить для щоденного використання;

- зміцнює пасма по всій довжині, запобігаючи появі ламкості та посічених кінчиків;

- збільшує густоту та надає гладенькості;

- економно витрачається за рахунок помпи.

🌼Мої враження:

Засіб приємно пахне цитрусовими цукерками. Дивлячись навіть на більш менш нормальний склад його не можна використовувати на кожен, бо він трохи сушить волосся, я використовую його коли роблю oiling.

2)Очищувальний скраб для шкіри голови

🌺Що обіцяє виробник:

- містить 98% інгредієнтів натурального походження;

- особлива формула без мікропластику;

- 100% vegan;

- підвищує дію інших косметичних засобів для догляду за шкірою, які наносяться на голову після миття;

- коригує роботу сальних залоз та прискорює ріст волосся;

- відновлення волосся набагато ефективніше, якщо почати процедуру з пілінгу;

- м'яко впливає на покрив голови;

- легко наноситься та розподіляється;

- допомагає локонам довше залишатися чистими;

- сприяє росту гарного та здорового волосся.

🌼Мої враження:

Це мій перший скраб тому порівнювати нема з чим. Скраб пахне м'ятою, в консистенції є подрібненні кісточки абрикоса, в складі є кислоти тому більше ніж на 15 хвилин краще не залишати (буде червона шкіра голови😬), Щодо себурегуляції то звичайно ніякого впливу нема. З властивостями ретельного очищення шкіри справляється добре, дійсно прискорює ріст волосся.

3)Олія 8 в 1 для волосся(на фото олійки нема бо, давно використовувала)

Олійка містить велику кількість олій: гірчиці, баобабу, льону, солодкого мигдалю, кунжуту, макадамії, чорного кмину та виноградних кісточок.

🌺Що обіцяє виробник:

- для сухого, пошкодженого та пористого волосся;

- має приємний аромат жувальної гумки;

- захищає локони від механічних пошкоджень;

- полегшує розчісування та укладання;

- не містить парабенів, силіконів, парафінів, фосфору, PEG, SLS, SLES та речовин тваринного походження;

- дарує локонам гладенькість і насичує зволожувальними компонентами;

- економно витрачається;

- містить 99 % натуральних компонентів;

- легко наноситься та розподіляється на волоссі;

- 100 % веганська формула;

- формула без мікропластику.

🌼Мої враження:

Для пористого волосся олійка дійсно чудова, має приємний запах, легко наносити, а пляшечки вистачає дуже на довго. Пом'якшує волосся та робить більш гладеньким та блискучим. Олійку треба наносити тільки перед митям волосся та тільки на довжину, для того, щоб нанести її як незмивний засіб вона не підходить.

4)Лосьйон для зміцнення шкіри голови й волосся

🌺Що обіцяє виробник:

- рекомендується для всіх типів волосся;

- сприятливо впливає на шкіру голови;

- запобігає надмірному випаданню локонів;

- ретельно зволожує та живить пасма;

- флакон оснащений зручним дозатором, що забезпечує економну витрату;

- містить 95 % компонентів натурального походження;

- веганська формула;

- спеціальна формула без мікропластику.

🌼Мої враження:

Я так і не зрозуміла цей засіб, наносила на чисту шкіру голови, все як написано на пляшечці, на шкірі голови нічого не змінилося взагалі, волосся випадати менше не стало. Не дивлячись на гарні відгуки на польських сайтах на мені цей засіб не працює. Я ще люблю такі засоби наносити ще й на брови, щоб швидше відростали й тут мене чекала несподіванка, шкіра на бровах стала червона, тільки після того, як вмилася то все стало нормально.

Коротко не вийшло🙈 дякую що до читали мій допис❤