Shatenka_13

Інтенсивно-відновлюючий комплекс з провітаміном B5. Kaaral Purify Restructure

Інтенсивно-відновлюючий комплекс з провітаміном B5. Kaaral Purify Restructure

Хочу поділитись своїми враженнями щодо ампул для волосся, які мені, на жаль, зовсім не підійшли. Використовувала їх протягом декількох тижнів, але не отримала бажаного ефекту, який обіцяли на упаковці.

Одним з моїх основних факторів став склад цих ампул. Після перевірки складу, виявилось, що головним компонентом є спирт, а далі містяться жирні спирти. Цей факт викликав у мене серйозні сумніви стосовно їхньої ефективності. Знаю, що використання спирту може висушувати волосся, а жирні спирти можуть призводити до забруднення та перегрузки волосся.

На жаль, мої сподівання на поліпшення стану волосся не збулись. Замість обіцяного блиску та зміцнення, волосся стало виглядати тьмяним та безжиттєвим. Крім того, здається, що з кожним застосуванням стан ставав ще гіршим, що змусило мене припинити використання цих ампул.

Можливо, результат може бути індивідуальний і залежить від стану волосся кожної людини, але особисто я не можу рекомендувати цей продукт іншим користувачам. Шкода, що витратила час та гроші на такий неефективний продукт. В подальшому, зверну більшу увагу на склад косметичних засобів перед їхнім придбанням.

Фото із розбіром складу взяті з сайту cosmosweet

Інтенсивно-відновлюючий комплекс з провітаміном B5. Kaaral Purify Restructure
Інтенсивно-відновлюючий комплекс з провітаміном B5. Kaaral Purify Restructure
Інтенсивно-відновлюючий комплекс з провітаміном B5. Kaaral Purify Restructure
Інтенсивно-відновлюючий комплекс з провітаміном B5. Kaaral Purify Restructure