Світлана 👩‍🏫

Бокс від Maybelline New York, як подарунок під ялинку 🎁

Бокс від Maybelline New York, як подарунок під ялинку 🎁

💄Помади:

Давно не користувалась рідкими помадами, бо вони затікають в мікрозморшки по контуру губ, а олівець не завжди встигаю наносити перед роботою, тому зовсім припинила їх купувати. Ці ж помади навпаки мають таку текстуру яка не затікає в мікрозморшки, та навіть без олівця тримають чіткий контур і для мене саме це їхня істотна перевага.
Вони комфортні у використанні, це забезпечує зручний аплікатор, та формула яка створює яскравий рівномірний тон з першого нанесення.
Найголовніша особливість для мене, це те що вони не потребують поновлення і гідно тримаються протягом всього дня.
Справді візуально збільшують губи та маскують дрібні недоліки.
Подобається глянцевий фініш, хоч через нього помада трохи липне, але це не критично.
Не дивлячись на гарну стійкість легко змиваються міцелярною водою (в мене Garnier).

Універсальна для більшості типів, для світлої шкіри та блакитних очей просто ідеально.

На фото моя ієрархія любові до кольору ❤🧡💛

Хочеться виділити туш для вій, бо я дуже люблю такі щіточки й ця туш просто знахідка. Вона легко та швидко профарбовує всі вії, робить їх пухнастими та об'ємними, неймовірно легка формула не склеює та не обтяжує вії. Туш має насичений колір, не осипається і знову ж таки гідно тримається цілий день.

Вся серія Vinil стає дуже гарним доповненням для досягнення стійкого макіяжу, що чудово підходить для життя у швидкому ритмі. Липкість глянцевого фінішу не затьмарює чудову стійкість та розкішний вигляд навіть на вузеньких губах.

Туш створює досить природний ефект на віях і гарно підійде для повсякденного макіяжу.

Дякую, команді Make Up, за бокс та можливість протестувати цю серію Maybelline New York.