MAXIMOVA🌷

Шампунь та бальзам 🍉соковитий кавун🍉

Шампунь та бальзам 🍉соковитий кавун🍉

Лінійка Garnier Fructis Кавун Superfood дуже приваблива ззовні та має чудовий аромат! В магазині на полиці вирізняється поміж інших баночок своїм дизайном. Признаюсь, моя рука неодноразово тягнулась до них щоб роздивитись поближче. А разом з Makeup мені випала нагода спробувати ці засоби😊

Шампунь та бальзам 🍉соковитий кавун🍉
Шампунь та бальзам 🍉соковитий кавун🍉
Шампунь та бальзам 🍉соковитий кавун🍉
Шампунь та бальзам 🍉соковитий кавун🍉
  • Має прозорий колір і не дуже густу консистенцію. З баночки виливається добре, користуватись зручно.
  • Утворює достатньо піни для комфортного миття. Очищає ніжно не до скрипу. Завжди промиваю волосся два рази. У використанні досить економний.
  • Ефекту якогось супер-об’єму чи чогось особливого не помітила. Після сушіння - це стандартно моє чисте волосся. Шкіра голови почувається з цим шампунем комфортно, сухості чи негативних наслідків не було. Чистоти вистачає на два дні - це моя норма.
  • Білого кольору не дуже плотної консистенції. Наношу на вологе віджате волосся на 3-5 хвилин.
  • Коли в баночці залишається десь половина бальзаму потрібно гарно потрусити, щоб видавити. Зручніше коли бальзами одразу перевернуті донизу кришкою.
  • Змивається легко. Не обтяжує волосся. Трошки полегшує розчісування. Наступним етапом у мене є незмивний догляд.

Гарні продукти, які допомагають підтримувати волосся в чистоті. Після використання відчувається приємний солоденький аромат кавунчика🍉😍 В цілому ці засоби мені сподобались, тому можу рекомендувати спробувати і вам😊

P.S. Декілька фактів на які варто звернути увагу:

  • пакування з переробленого пластику
  • не тестуються на тваринах
  • веганська формула з вмістом 96 % компонентів натурального походження
  • без силіконів