Мої враження від боксу від "Maybelline New York "

Мої враження від боксу від "Maybelline New York "

Не думала , що помади , і туш для вій мені так сподобаються , поки не спробувала . Дуже сподобалось як чітко , без олівця можна помаду нанести рівно і гарно . Також тим що в складі є багато чого , але є і экстракт листьев алоэ вера, яка живить і не суше губи . Дуже сподобалось що є блиск , це робить помаду більш цікаою і ошатною . Також подмада була випробувана на святі , і протрималась весь час . Чому я дуже зраділа , так як вечірки в мене часті ,і виглядати гарно , завдяки таким продуктам , це дуже класно ! Дякую, команді MakeUp CLUB за можливість мати і тесувати помади від Maybelline! Враження " Я такого не очікувала "!! Вау !!! Супер !

Мої враження від боксу від "Maybelline New York "

№ 20 для романтичного образу , для спокуси і ніжного настрою

№ 50 -більш вечірня , може вразити і зробити образ незабутнім !

№ 10 досить яскрава , як що треба підкорювати в день !

№ 15 для ділового ранку , я гарна і розумна

Maybelline New York Colossal Curl BounceТуш для вій, інтенсивно чорна - сподобалась тим що гарно разподіляє вії , піднімає гарно їх до гори , роблячі довгішими . Вії фарбую кожен день . Тому багато тушей було в руках . Туш з боксу показала себе дуже гарно , не сипалась , гарно наносилась , відразу фарбувала якісно . Беру як улюбленницю до своєї косметички !! Дякую команді MakeUp CLUB за якісний і класний продукт !!!